У жовтні посиляться обстріли: астролог назвав міста, які перебувають у підвищеній небезпеці

Автор: Анастасия Березовская

Вже понад півтора роки українські міста руйнують російські ракети. Незважаючи на те, що кількість атак значно зменшилася, це не означає, що небезпека минула. Вже неодноразово говорилося, що РФ накопичує ресурси, щоб восени завдати масованого удару і занурити країну в темряву.

У жовтні посиляться обстріли: астролог назвав міста, які перебувають у підвищеній небезпеці - today.ua

З цим погоджується український астролог Влад Росс, за словами якого, у жовтні 2023 року розпочнеться підвищена активність у росіян - вони спробують повторити те, що було восени минулого року.

Експерт із зірок зазначає, що російський диктатор не в собі, та й зовсім перебуває при смерті, що вплине на його рішення. Рос розповів, які міста перебувають у небезпеці і де тривоги, особливо у вечірній час, у жодному разі не можна ігнорувати.

"Поки що в зоні ризику Львів, Хмельницький, Рівне, Київ, Чернігів, Суми, Дніпро, Кривий Ріг, Одеса, Запоріжжя. Складна ситуація буде і на прифронтових територіях - у Херсоні та Миколаєві. Найгарячіші точки - Краматорськ та Щастя", – каже Влад Росс.

Популярні зараз

Українцям повідомили, яким буде тариф на газ у січні 2024 року

В Україні з 1 січня зростуть виплати на дітей: стали відомі нові суми

В Україні через 5 днів чекають різкої зміни курсу долара

В Україні вже із січня очікують затримки пенсій і соцвиплат

У жовтні посиляться обстріли: астролог назвав міста, які перебувають у підвищеній небезпеці

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

За словами астролога, жовтень може стати переломним моментом – у Росії може статися революція. На події серйозно вплине смерть глави Чечні Кадирова, що спричинить другий похід на Москву.

Нагадаємо, астролог передбачив четверту світову війну: "Світ розділиться на дві частини".