Українці вже засадили картоплею дно Каховського водосховища (Відео)

Автор: Марченко Любов

Українці вміють знайти раціональне зерно навіть у, здавалося б, геть безвихідних ситуаціях. Так, заповзятливі громадяни вже перетворили колишнє Каховське водосховище на картопляний лан. Як тільки після підриву греблі Каховської ГЕС звідти зійшла вода, дно засадили картоплею. І вона вже встигла не кепсько підрости на родючому мулі.

Українці вже засадили картоплею дно Каховського водосховища (Відео) - today.ua

Відео з акуратними рядками картоплі, що росте на дні недавнього водосховища, опублікував у своєму Telegram-каналі головний редактор Цензор.Нет Юрій Бутусов.

У коментарі до відео він пише, що картопля росте на дні колишнього моря, поряд із Нікопополем.

"Українці – незламні люди! Поряд з Нікополем, на дні моря, обмілілого після підриву дамби російськими терористами на Каховській ГЕС, люди посадили картоплю, і вона там успішно росте. Це гарний приклад, що демонструє сильний характер і дух наших людей", - пише Бутусов.

Популярні зараз

В Україні критично низький рівень народжуваності, - Жолнович

У Мережі показали інтер'єр концепту позашляховика Kraz Chumak

Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників

Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal

У коментарях до його відео дехто зауважив, що в тій місцині вирощували гарні овочі ще до будівництва греблі та утворення Каховського водосховища. Там споконвіку були родючі ґрунти, які давали щедрий врожай.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Втім, справжнє "друге дихання" цьому регіону усе ж дало будівництво ГЕС та створення штучного моря. Завдяки Каховському водосховищу в регіоні було створено розгалужену систему зрошувальних каналів, що давали вологу для садових та овочевих культур, які тут вирощували для всієї України. Наразі цю систему зрошення немає чим замінити. Почасти через це український уряд вже виношує плани відбудови Каховської ГЕС.

Нагадаємо, цьогоріч через часткову окупацію Херсонщини та затоплення значних площ із посівами сільгоспкультур в Україні не буде ні дешевих кавунів, ні доступних за ціною динь.

Головне