В українську школу не пустять: який документ потрібно мати батькам, чиї діти повернулися з-за кордону

Автор: Лобанова Єлизавета

Діти, які попередній навчальний рік проживали за кордоном та ходили там до школи, при поверненні в українську школу мають обов'язково надати навчальному закладу довідку з іноземної школи про результати навчання.

В українську школу не пустять: який документ потрібно мати батькам, чиї діти повернулися з-за кордону - today.ua

Якщо ви та ваші діти повернулися до України та хочете починати новий навчальний рік тут, то при вступі до нового навчального закладу, разом із заявою потрібно надати довідку про навчання з іноземного закладу. Навіть у разі повернення до своєї старої школи, де діти навчалися й до війни, таку довідку теж потрібно надавати.

В заяві, яку подаватиме один із батьків чи опікунів, мають бути вказані особисті дані дитини, назва школи і період навчання, перелік предметів. Також повинні міститись результати навчання та система оцінювання.

Якщо ж такого документа немає, то у Міністерстві освіти радять скласти річне оцінювання з усіх предметів або до початку нового навчального року, або впродовж року.

Популярні зараз

В Україні мають намір перенести початок нового навчального року на серпень

В Україні продають дешеві смарт-квартири: як виглядає житло за 10 000 доларів

У Верховній Раді пояснили, хто отримає право на економічне бронювання від мобілізації

Тариф на світло в Україні зросте вдвічі: “Рішення дуже болюче“

В українську школу не пустять: який документ потрібно мати батькам, чиї діти повернулися з-за кордону

Предмети, які збігалися протягом року, будуть переведені у 12-бальну шкалу і зараховані учням, а от з інших дисциплін, які діти за кордоном не вивчали, а в українській програмі освіти вони є, доведеться складати іспити.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Зробити це потрібно до початку нового навчального року. Тому покваптеся, щоб потім не було проблем з переведенням до наступного класу. Дитина також може залишитися у тому ж класі, де навчалася до перерви, за заявою батьків. Також діти, які більше ніж півроку не навчалися в українській чи зарубіжній школі, можуть бути переведені на індивідуальну програму навчання. 

Нагадаємо, який новий предмет з'явиться в українських школах з 1 вересня.