В українських школах не будуть ставити оцінок з деяких предметів

Автор: Марченко Любов

В українських школах відмовляться від оцінювання деяких предметів. Тобто, вони будуть у шкільній програм, але оцінки з цих предметів виставляти не будуть.

В українських школах не будуть ставити оцінок з деяких предметів - today.ua

Йдеться про такі предмети, як образотворче мистецтво (малювання), фізкультура, музика та ще, можливо, етика і трудове навчання. Такі рекомендації дало Міносвіти.

Мотивація такої шкільної новації очевидна – перевантаження дітей шкільними предметами. А якщо цей предмет ще й оцінюють, то це завжди зайвий стрес для дитини.

А між іншим, далеко не всі діти мають однакові здібності до малювання, співів або фізичних вправ. Отже й не всі можуть показати відмінні успіхи з цих предметів. Через це директорам шкіл радять позбавити школярів зайвого оцінювання.

Популярні зараз

Українцям повідомили, яким буде тариф на газ у січні 2024 року

В Україні з 1 січня зростуть виплати на дітей: стали відомі нові суми

В Україні через 5 днів чекають різкої зміни курсу долара

В Україні вже із січня очікують затримки пенсій і соцвиплат

В українських школах не будуть ставити оцінок з деяких предметів

На школярів і так припадає чимале фізичне та моральне навантаження. Вони проводять за шкільним навчанням щодня ледь не повноцінний робочий день: з 8-9 ранку до 15-16. А після школи ще доводиться виконувати домашні завдання. Причому навчальні навантаження в українській школі значно вищі, ніж, наприклад, у закордонних. Там навіть багатьом старшокласникам не задають домашніх завдань.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Отже, Міносвіти не вимагає, а рекомендує адміністраціям шкіл самим визначити, які предмети вони, як і раніше, оцінюватимуть, а за які перестануть виставляти оцінки.

Нагадаємо, в українських школах змінилась тривалість начального року і дати шкільних канікул.