Вчені назвали найкращий спосіб розриву стосунків: не потрібно “лити воду“

Автор: Ольга Березовська

Іноді люди приймають рішення розірвати романтичні стосунки, які зжили себе або перетворилися на токсичні. Але як сказати про це партнеру, щоб не образити його чи не завдати серйозної шкоди психічному здоров'ю?

Вчені назвали найкращий спосіб розриву стосунків: не потрібно “лити воду“ - today.ua

Відповідь знайшли вчені з американського університету Brigham Young University у штаті Юта. Професори лінгвістики Алан Маннінг та Ніколь Амаре провели дослідження, щоб з'ясувати найкращий варіант розриву відносин.

За словами експертів, людям не варто "лити воду" і довго пояснювати людині, чому ви вирішили залишити її. Такі розмови можуть лише зашкодити партнерові. Тому новину про розрив краще озвучити конкретно та чітко.

"Почніть з "нам треба поговорити", щоб підготувати людину до поганих новин, а потім оголосіть про ваше рішення", - каже один з учених.

Популярні зараз

Названо тариф на електроенергію з 1 травня

Мінімальну зарплату українським суддям з ВРП підвищили до 236 тысяч гривен

ГУР атакувало завод з виробництва стратегічних бомбардувальників Ту-22М у Казані

Пенсії порахують за єдиною формулою: хто отримуватиме майже 10 000 грн на місяць

Вчені назвали найкращий спосіб розриву стосунків: не потрібно “лити воду“

Після цієї фрази краще одразу сказати партнерові, що ви хочете з ним розлучитися. Незважаючи на те, що така заява може прозвучати досить різко, такий варіант розриву стане найкращим.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Вчені наголосили, що фраза схожа на холодний душ. Спочатку людина може відчути себе дуже неприємно, але в результаті чіткість повідомлення допоможе їй швидше усвідомити нову реальність та прийняти розрив. А ось тривалі розмови та пояснення можуть ускладнити ситуацію.

Пропонуємо також дізнатися про прості способи культурно і делікатно сказати гостям, що їм час йти.