Вдають сильних: які знаки Зодіаку дуже чутливі, але приховують це

Автор: Ольга Березовська

Деякі люди здаються навколишнім неймовірно сильними та впевненими у собі. Насправді вони майстерно ховають свою вразливу натуру навіть від близьких. Астрологи розповіли, які знаки Зодіаку роблять все, щоб не показати світові своє ніжне серце та чутливість.

Вдають сильних: які знаки Зодіаку дуже чутливі, але приховують це - today.ua

Овен

Представники цього знака відомі безстрашністю та впевненістю, але під цією маскою ховаються люди, які беруть все близько до серця. Овни можуть бути запальними, хоча насправді вони маскують свою емоційну вразливість. Проста сварка з другом чи колегою може стати для них справді болючим досвідом. Але ці люди завжди намагаються приховати невпевненість та чутливість за хоробрістю та грубими жартами.

Лев

На перший погляд Леви здаються впевненими в собі людьми, які будь-що хочуть бути в центрі загальної уваги. Але насправді такою поведінкою вони приховують глибоку потребу у прийнятті та любові. Представники цього знака нерідко борються зі страхом бути забутими чи відкинутими. Їм постійно потрібне чиєсь схвалення, підтримка та любов.

Вдають сильних: які знаки Зодіаку дуже чутливі, але приховують це

Популярні зараз

Названо тариф на електроенергію з 1 травня

Мінімальну зарплату українським суддям з ВРП підвищили до 236 тысяч гривен

ГУР атакувало завод з виробництва стратегічних бомбардувальників Ту-22М у Казані

У квітні не всім літнім українцям, що працюють, буде перерахунок пенсії: інформація від ПФУ

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Риби

Це мрійливі та чуйні люди, які часто йдуть з головою у свій внутрішній світ. Але Риби вміють чутливість та емоції приховувати за маскою сильної та впевненої людини. Вони дуже вразливі до емоційного болю, але знають, як не показати це іншим.

Пропонуємо також дізнатися про знаки Зодіаку, яким завжди щастить у коханні.