“Війна добігає кінця“: астрологиня назвала поворотний момент у боротьбі з російськими окупантами

Автор: Леся Ловіцька

З'явився новий астрологічний прогноз щодо завершення війни в Україні. Згідно з ним, боротьба з російськими окупантами добігає кінця.

“Війна добігає кінця“: астрологиня назвала поворотний момент у боротьбі з російськими окупантами - today.ua

Прогноз астрологині

Астрологиня Стелла заявила, що Україна незабаром може завершити протистояння з рашистами. Найближчим часом очікується поворотний момент у війні, який змінить її перебіг. Йдеться про ситуацію на лівому березі Херсонської області.

"Там пастка. Росіян на Херсонщині принесуть в жертву. У них немає жодних успіхів, просування вперед. Їхня доля повисла у невизначеності. Їхні генерали не справляються із завданням", - зазначила провидиця.

За словами дослідниці зірок, у окупантів у регіоні "ступор та втрата контролю". Їм поставили завдання, яке не вдається виконати. Загарбники не бачать перспективи і єдине бажання – вижити у м'ясорубці, де вони опинилися. Їм залишається лише ганебна втеча.

Популярні зараз

Українцям повідомили, яким буде тариф на газ у січні 2024 року

У піджаку “навпаки“: Олена Зеленська вийшла в світ у цікавому образі

В Україні з 1 січня зростуть виплати на дітей: стали відомі нові суми

В Україні через 5 днів чекають різкої зміни курсу долара

Стелла підкреслила, що ВСУ має просування в Херсонській області, але всі кроки даються важко. Територія замінована.

Астрологиня запевнила, що очікуються серйозні зміни вже до кінця листопада. Лівий берег поступово повертатимуть з серйозними втратами. За прогнозом нам не варто боятися зимового періоду.

"Зима нас не розчавить. Не розчавить блекаутами, обстрілами, попаданнями. Вони не захоплять нову територію, а ми спостерігатимемо за хорошими новинами. У світі відбуватиметься щось таке, що ми розумітимемо, що війна добігає кінця. Зима не буде для нас чимось жахливим", - вказала Стелла.

Прогноз екстрасенса

Екстрасенс Марія Тиха заявила, що заморозки бойових дій, якої побоюються військові та цивільні, не буде. Вона спрогнозувала зміну стратегії у веденні бойових дій та деокупацію. На думку ясновидиці, спочатку буде звільнено Херсонську область, а потім Крим.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Марія також зазначила, що ми невдовзі почуємо про нові удари ЗСУ по кораблям рашистів. Однак вона поки не бачить смерті їхнього лідера Володимира Путіна.

Раніше тарологиня Олена Бюн спрогнозувала несподіване завершення війни.