Власники та параноїки: астрологи назвали чотири найбільш ревнивих знаків Зодіаку

Автор: Лобанова Єлизавета

Багато стосунків руйнуються через ревнощі. Серед знаків Зодіаку є справжні параноїки, які безпідставно чіпляються до своїх партнерів, звинувачуючи їх у невірності. Ужитися з ними вкрай непросто, особливо якщо ви людина, яка прагне уваги з боку оточуючих. Астрологи назвали чотирьох найбільш ревнивих знаків Зодіаку.

Власники та параноїки: астрологи назвали чотири найбільш ревнивих знаків Зодіаку - today.ua

Овен

Самі Овни дуже рідко йдуть на зради, але якщо вони запідозрять зраду з боку партнера, тоді страшно уявити, що станеться. Для початку представники цього знаку Зодіаку зберуть докази провини своєї другої половинки, а згодом влаштують гучний скандал. Розлучення уникнути не вийде. Овни – власники до мозку кісток. Тому з ними краще не жартувати.

Телець

Тельці не мовчать, якщо хтось почне заважати їхньому власному щастю. Причому свій негатив представники цього знаку Зодіаку спрямують на того, з ким зраджує їхній партнер. Виплеснувши один раз усі свої емоції, Тельцям більше не захочеться з'ясовувати стосунки. Вони підуть, зачинивши за собою двері. Не варто навіть сподіватися, що вони повернуться назад.

Власники та параноїки: астрологи назвали чотири найбільш ревнивих знаків Зодіаку

Популярні зараз

Кабмін змінить критерій середньої зарплати для бронювання чоловіків від мобілізації

Уряд має намір у перспективі вдвічі збільшити пенсії українців, але дехто отримає більше вже до кінця літа

В Україні показали новий прототип пікапа LUAZ 4x4

Влада готує українцям підвищення податків – ймовірно, вже з липня

Рак

Чуттєві та недовірливі Раки не вірять у дружбу між чоловіком та жінкою. Тому якщо у вашого чоловіка є друг протилежної статі, то Раки не повірять у те, що ви спілкуєтеся лише заради дружби. Раки відкрито говорять про ревнощі і попереджають одразу партнера про те, що прощення йому не буде. При цьому часто Раки прощають зрадників, але образа залишається в душі до кінця життя, і говорити про щасливе продовження відносин з тими, хто вкотре зрадить Рака, практично неможливо.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Лев

З'ясовувати стосунки на ґрунті ревнощів - це нижче за гідність Лева. Він просто дасть зрозуміти, що в курсі вашої інтрижки і буде вкрай здивований, як взагалі таке могло статися, адже краще ніж Лева партнера й годі знайти. При цьому Лев сам по собі завжди шукає визнання на стороні, але не йдеться про зради. Партнерам цього знака Зодіаку слід чітко знати, що свою родину Лев не зрадить. А його бажання спілкуватися з представниками різних статей – це не заради пошуку кохання на стороні. Адже якщо Лев справді закохається в когось іншого, то сам про це скаже та піде з родини.

Раніше повідомлялося про трьох найненадійніших чоловіків за знаком Зодіаку.