Провидиця розповіла, як закінчиться війна в Україні: “Вони будуть просто тікати“

Автор: Ольга Березовська

Провидиця Айя поділилася власним прогнозом щодо закінчення війни в Україні. Вона зазначила, що окупанти самі втечуть із наших міст та сіл. Коли та як це станеться?

Провидиця розповіла, як закінчиться війна в Україні: “Вони будуть просто тікати“ - today.ua

Всім українцям цікаво, коли і як закінчиться повномасштабна війна, яку 2022 року розпочала Росія. Їм часто дають різні відповіді астрологи, тарологи та мольфари. Своїм баченням кінця кривавого вторгнення РФ поділилася і провидиця Айя, яка впевнена, що незабаром росіяни втечуть з України.

За її словами, цьому моменту сприятимуть Сполучені штати Америки. Провидиця не знає, що саме зроблять США, але російські загарбники швидко покинуть наші землі.

"Я колись питала Бога, як закінчиться війна. Розійшовся простір, я бачила, знала, як окупанти втекли з нашої землі. Є такий вираз – "п'яти було тільки видно, як вони втікали". Я прямо знала, що вони тікають через те, що Америка щось таке зробить, що вони одразу почнуть тікати», - розповіла Айя.

Популярні зараз

Путін назвав дві умови для припинення війни проти України: “Хоч завтра“

Юрист пояснив, чому не варто використовувати “Резерв+“ для оновлення даних

Названо продукти, які подорожчають в Україні через зростання тарифів на світло для бізнесу

В Україні катастрофічно скоротилася кількість працездатного населення: що буде з виплатою пенсій

Провидиця розповіла, як закінчиться війна в Україні: “Вони будуть просто тікати“

Вона додала, що війна закінчиться незабаром, хоча багато українців уже почали падати духом, вважаючи, що Україна програла. Провидиця нагадала, що найтемніша ніч – перед світанком, тому не варто опускати рук.

"Пам'ятайте, що з нами Бог, а Бог все може. Мені Бог це показав, що Америка щось таке зробить, що вони просто тікатимуть. Їх не потрібно буде навіть якось вибивати воєнним шляхом", - заявила експерт.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Раніше прогнозом закінчення війни поділилася таролог Марія Тихая.