Як легко вивести жирні плями з одягу: ефективні народні методи

Автор: Ольга Березовська

Жирна пляма на улюбленій футболці або штанах може зіпсувати настрій навіть у найкращий день. Але в такі моменти не варто ставити хрест на одязі, а зробити кілька простих дій, які допоможуть назавжди забути про пляму.

Як легко вивести жирні плями з одягу: ефективні народні методи - today.ua

Найпростіше вивести з одягу, звичайно, свіже забруднення. Але й старі плями можна видалити за допомогою доступних засобів, які знайдуться на будь-якій кухні.

Засіб для миття посуду

Свіжі та старі плями жиру легко прибираються рідиною для миття посуду. Потрібно просто нанести трохи засобу на забруднення, потерти пальцями і залишити на кілька хвилин у випадку щойно забрудненого одягу та годин – якщо пляма з'явилася давно. Після речі потрібно випрати в пральній машині.

Крохмаль

Потрібно розчинити у воді невелику кількість крохмалю, трохи підігріти і замочити в розчині, що вийшов, брудну річ на 10 хвилин. Потім можна випрати одяг вручну або в пральній машині. Такий спосіб підходить як для легких тканин, так і для більш щільних, як, наприклад, джинс.

Популярні зараз

Літнім українцям дали менше двох тижнів на оновлення даних у ПФУ, далі припиняють виплату пенсії

Зеленський відповів Путіну на пропозицію про переговори на умовах РФ

Сьогодні світло можуть вимкнути вже з 8-ї ранку: розроблено новий графік відключень електроенергії

В Україні можна отримати штраф за використання генератора: названо причину

Як легко вивести жирні плями з одягу: ефективні народні методи

Кола

Так, це саме той популярний напій. Кола чудово справляється з багатьма забрудненнями, у тому числі жирними плямами на одязі. Слід просто замочити річ у літрі або двох кока-коли на 2-3 години. Потім просто випрати одяг у пральній машині.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Сода

Харчова сода вбере весь жир із тканини. Тому відразу після того, як забруднення з'явилося на речі, потрібно посипати місце, що "постраждало", содою. Краще залишити її на кілька годин, а потім просто випрати річ у машинці.

Нагадаємо також про способи позбавлення плям від кави на одязі та меблях.