Як почувається Кейт Міддлтон після операції: інформація з Кенсінгтонського палацу

Автор: Ольга Березовська

42-річна Кейт Міддлтон вже кілька тижнів не з'являється на публіці, чим чимало засмучує шанувальників королівської родини Великобританії. Тому Кенсінгтонський палац дав новий коментар щодо здоров'я принцеси.

Як почувається Кейт Міддлтон після операції: інформація з Кенсінгтонського палацу - today.ua

16 січня 2024 року дружині принца Вільяма зробили операцію на черевній порожнині. Тоді Кенсінгтонський палац повідомив громадськості, що принцеса Уельська почувається добре і відновлюється після оперативного втручання, але найближчим часом не виконуватиме своїх обов'язків.

Проте минуло вже досить багато часу відколи Кейт Міддлтон в останній раз потрапляла в об'єктиви камер папараці. І це спричинило виникнення різних чуток. Так, у Мережі шанувальники монаршої сім'ї активно обговорюють, коли зможуть побачити Кетрін. Інші ж взагалі припускають, що стан принцеси дещо серйозніший, ніж повідомляють у палаці.

Як почувається Кейт Міддлтон після операції: інформація з Кенсінгтонського палацу

Популярні зараз

Названо тариф на електроенергію з 1 травня

Мінімальну зарплату українським суддям з ВРП підвищили до 236 тысяч гривен

ГУР атакувало завод з виробництва стратегічних бомбардувальників Ту-22М у Казані

У квітні не всім літнім українцям, що працюють, буде перерахунок пенсії: інформація від ПФУ

І особливо подібні чутки посилилися після того, як принц Вільям скасував участь у поминальній службі у каплиці Святого Георгія у Віндзорі з "особистих причин". Публіка гостро відреагувала на повідомлення, тому в Кенсінгтонському палаці прокоментували стан принцеси.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

За словами представників монаршої родини, Кейт Міддлтон почувається добре і продовжує відновлюватись після операції.

Пропонуємо також дізнатися про те, як принц Вільям та його дружина виявляють емоції на публіці, щоб при цьому не порушити королівський протокол.