Як почистити праску, щоб вона не пригорала і не псувала одяг: рецепт простих засобів у домашніх умовах

Під час прасування багато хто може зіткнутися з проблемою, коли до підошви праски через неправильний температурний режим прилипає тканина і, відповідно, пригорає. Після цього відмити праску не просто, але можна полегшити собі завдання, якщо приготувати один простий засіб для чищення. До його складу входить універсальний продукт – оцет.

Як почистити праску, щоб вона не пригорала і не псувала одяг: рецепт простих засобів у домашніх умовах - today.ua

Оцет відмінно справляється не лише з жиром, накипом, а й іржею. Простий лайфхак очистить вашу праску і збереже речі під час наступних прасуваннях.

Потрібно змішати 0,5 склянки звичайного оцту та 0,5 склянки води. Влийте цю рідину в резервуар для води у прасці. Потім увімкніть праску та встановіть режим "Пар", зачекайте 5 хвилин, а потім натисніть пару на 30 секунд. Повторіть процедуру приблизно 4-5 разів. Після цього вимикаємо праску, даємо їй охолонути і виливаємо розчин оцту, що залишився. Щоб видалити залишки оцту, залийте в резервуар воду і знову пропустіть пару через праску. Як почистити праску, щоб вона не пригорала і не псувала одяг: рецепт простих засобів у домашніх умовах Можна спробувати очистити пригоріле покриття з праски за допомогою бавовняної ганчірки, змоченої в оцет. Кладемо на неї холодну праску, залишаємо на 30 хвилин і витираємо чистою ганчіркою.

Отвір для пари також хоча б раз на рік потрібно чистити самостійно. Для цього візьміть ватну паличку, змочіть її в оцті і протріть у потрібному місці.

Ще один простий засіб для чищення підошви праски можна приготувати із харчової соди. Розводимо харчову соду і воду в пропорції 2:1, наносимо на підошву праски і трьома кількома хвилинами круговими рухами, потім протираємо вологою тканиною.

Раніше повідомлялося, як очистити жалюзі від пилу та бруду максимально швидко.