Як правильно доглядати волосся взимку, щоб воно залишалося красивим і здоровим

Автор: Ольга Березовська

Через холодне повітря та постійне носіння шапки стан волосся взимку погіршується. Воно стає сухим і ламкішим, втрачає блиск і не виглядає здоровим. Але є кілька способів допомогти волоссю взимку.

Як правильно доглядати волосся взимку, щоб воно залишалося красивим і здоровим - today.ua

Взимку волосся знаходиться в постійному стресі через перепади температур, нестачу вологи і статичної електрики, що виникає в них. Тому вони потребують особливого догляду. Як же допомогти локонам пережити зиму?

Рідше мийте волосся

Якщо є можливість, то взимку краще мити волосся не частіше двох-трьох разів на тиждень. Так можна захистити локони від пересихання, зберігаючи натуральні олії. Разом з тим, мити голову необхідно теплою водою, але в жодному разі не гарячою. Тому що високі температури сприяють зневодненню волосся, роблячи його більш ламким.

Як правильно доглядати волосся взимку, щоб воно залишалося красивим і здоровим

Популярні зараз

ЗСУ можуть отримати балістичні ракети, які летять на 300 км

Уряд ухвалив рішення щодо підвищення зарплати частині бюджетників

В Україні посилили умови для виходу на пенсію

У світі найближчим часом стрімко зросте ціна на золото: долар втрачає лідерство

Використовуйте маски

Маски для волосся відмінно зволожують, відновлюють та захищають локони. Ці засоби запобігають пошкодженню та випаданню, чудово зміцнюють і надають блиску. Можна використовувати як маски для волосся з магазину, так і зроблені з натуральних інгредієнтів, які можна знайти на будь-якій кухні.

Термозахист

Взимку варто відмовитися від частого використання фена або плойки, які завдають шкоди волоссю. Найкраще дати їм висохнути самостійно, прибравши зайву вологу рушником. Якщо ж немає можливості чекати, поки волосся висохне саме, то під час укладання потрібно використовувати спеціальні засоби з функцією термозахисту.

Як правильно доглядати волосся взимку, щоб воно залишалося красивим і здоровим

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Здоров'я зсередини

Волосся може випадати через стрес і погане здоров'я. І взимку особливо важливо дбати про свій організм, оскільки він потребує більшої кількості вітамінів. Тому в зимовий час важливо харчуватися здоровою їжею і намагатися не нервувати.

А раніше ми писали про те, як зробити так, щоб узимку не електризувалося волосся.