Як правильно користуватися пральною машинкою, щоб витрачати менше електроенергії: корисні поради від досвідчених господарок

Пральна машинка - один із тих побутових приладів, який споживає багато електроенергії. Сім'я з дітьми за тиждень включає машинку від 3 до 5 разів, проте при такому частому використанні заощадити не вдасться. Як прати рідше, і при яких режимах, розповіли досвідчені господині.

Як правильно користуватися пральною машинкою, щоб витрачати менше електроенергії: корисні поради від досвідчених господарок - today.ua

Так, витрата електроенергії залежить від температури, часу та режиму прання. Багато хто дивується, але швидке прання не є найбільш економним. Чим вище температура, тим дорожче обходиться прання, тому що машинці потрібна більше енергії для нагрівання води. Попереднє замочування в пральній машинці також споживає додаткову електроенергію. Краще вручну заздалегідь випрати проблемні місця, а потім кинути річ у машинку.

Зекономити електроенергію можна, перучи білизну при температурі 30 градусів. При пранні при 40 градусах витрачається вже майже вдвічі більше електроенергії. Не турбуйтеся, миючі засоби добре спрацьовують вже за 30 градусів. Білизна не стає автоматично чистішою, якщо прати при вищій температурі. Як правильно користуватися пральною машинкою, щоб витрачати менше електроенергії: корисні поради від досвідчених господарок Більш щільні речі або сильно забруднені, можна прати при 40 або 60 градусах, але не частіше ніж раз на місяць. Таке прання буде корисним і для самої машинки, адже воно вб'є мікроби, що зберігаються на поверхні барабана.

І ще одна важлива порада: періть лише у повністю завантажених машинах. Це знижує витрати і на воду, і на електроенергію.

Раніше повідомлялося, який засіб додати до пральної машинки, щоб рушники після прання були м'якими.

ДЖЕРЕЛОaussiedlerbote.de