Як розпізнати “маминого синочка“ на початку стосунків: головні ознаки незрілого чоловіка

Автор: Ольга Березовська

Якщо фраза "батькова дочка" звучить мило, то слова "мамин синочок" не означають щось хороше. Такі чоловіки навіть у дорослому віці надто залежать від матері та її думки, що заважає їм досягти успіху чи побудувати міцну родину. Та й жінкам такий партнер навряд чи припаде до душі. Як розпізнати такого незрілого чоловіка ще до того як зав'язати з ним стосунки?

Як розпізнати “маминого синочка“ на початку стосунків: головні ознаки незрілого чоловіка - today.ua

Потребує ради

Якщо чоловік по кілька разів на день дзвонить мамі, щоб попросити її поради або докладно розповісти про те, що з ним сталося, це може стати першим "дзвіночком" для жінки. Швидше за все, він поки не готовий приймати рішення без допомоги мами, бо звик, що саме вона вирішує, що і як йому робити. У майбутньому це може стати справжньою проблемою.

Швидке знайомство з мамою

Іноді чоловіки ведуть знайомити нову дівчину з мамою за кілька днів після початку роману. Це може говорити про те, що він не готовий починати серйозні романтичні стосунки, доки не отримає схвалення матері. Є ймовірність, що він і далі завжди слухатиме тільки маму і робитиме те, як вона скаже.

Як розпізнати “маминого синочка“ на початку стосунків: головні ознаки незрілого чоловіка

Популярні зараз

НБУ повідомив про вилучення з обігу купюр номіналом 500 грн з 1 серпня

Ввезення євроблях в Україну може впасти на 50%

У Міненергетики заявили про ринковий тариф на світло у 7,5 грн: коли зміниться вартість комунальної послуги

В Україні різко подорожчала оренда 1-кімнатних квартир: названо ціни на житло в областях

Мама – ідеал

"А мама готує борщ смачніше". Після цієї фрази вже можна починати збирати речі та рухатися до виходу. "Мамин синочок" завжди вважатиме свою матір ідеалом і порівнюватиме улюблену жінку з нею. І якщо вона не відповідатиме, то подібні заяви будуть нормальною ситуацією у сім'ї. Жінкам, які не хочуть такого ставлення до себе, краще навіть не розпочинати роман із таким чоловіком.

Фінансовий звіт

Помітивши, що чоловік у розмові з мамою розповідає про всі отримані та витрачені гроші, жінці варто задуматися. Можливо, він фінансово чи емоційно залежить від матері, тож прислухається до її думки щодо витрат. У сімейному житті це може стати серйозною проблемою.

Не вміє доглядати себе

Якщо дорослий чоловік не знає, що потрібно прибирати за собою посуд, складати брудну білизну у певне місце та виконувати роботу по дому, то, швидше за все, у дитинстві мама не дозволяла йому брати на себе ці обов'язки. І тепер він очікує, що і кохана дбатиме про нього так само, як і вона. З таким чоловіком, який не вміє себе обслужити без участі жінки, буде досить складно створити сім'ю.

Як розпізнати “маминого синочка“ на початку стосунків: головні ознаки незрілого чоловіка

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Не може відмовити матері

Іноді трапляється так, що чоловік відмовляється від планів з коханою, щоб допомогти чимось мамі. Звичайно, це нормальна ситуація, але тільки якщо вона не відбувається регулярно. Швидше за все, він не може відмовити матері та готовий пожертвувати заради неї романтичними стосунками. У сімейному житті це призведе до багатьох проблем і конфліктів.

Нагадаємо також про те, що психологи назвали три фрази, які не варто говорити під час розставання.