Як швидко зарядити телефон без шкоди для батареї: 3 дієві способи

Автор: Ольга Березовська

Іноді на зарядку мобільного телефону немає багато часу, а заряд на критичному рівні. У такі моменти варто використовувати три перевірені лайфхаки, які допоможуть у найкоротші терміни зарядити гаджет.

Як швидко зарядити телефон без шкоди для батареї: 3 дієві способи - today.ua

Існує чимало способів швидкого заряджання телефону, але не всі вони корисні для батареї. Щоб не зіпсувати її, краще використовувати щадні методи, які і заряд поповнять і продовжать життя смартфона. Пропонуємо кілька порад для тих, кому потрібно швидко зарядити телефон.

Вимкнути смартфон

Щоб допомогти акумулятору якнайшвидше набрати потужність, слід просто вимкнути телефон і підключити його до мережі. Так батарея зарядиться швидше, оскільки не витрачатиме енергію на фонові процеси. Після повної зарядки можна вмикати смартфон і використовувати його.

Режим польоту

У всіх сучасних смартфонах є функція "Авіа" або "У літаку". Якщо увімкнути її перед тим, як поставити телефон на зарядку, це допоможе набагато швидше зарядити батарею, не нашкодивши їй. У такому режимі гаджет не витрачатиме енергію на пошук Wi-Fi, мобільної мережі або інші енергоємні процеси, що дозволить акумулятору зарядитися в найкоротші терміни.

Популярні зараз

Названо тариф на електроенергію з 1 травня

Мінімальну зарплату українським суддям з ВРП підвищили до 236 тысяч гривен

ГУР атакувало завод з виробництва стратегічних бомбардувальників Ту-22М у Казані

У квітні не всім літнім українцям, що працюють, буде перерахунок пенсії: інформація від ПФУ

Як швидко зарядити телефон без шкоди для батареї: 3 дієві способи

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Оригінальний кабель

Часто кабелі від мобільного телефону стають непридатними або губляться, тому люди беруть перший-ліпший. Але краще придбати оригінальний зарядний пристрій, завдяки якому батарея буде швидше заряджатися. Так менше ризик пошкодити акумулятор, ніж із "нерідною" зарядкою.

Також пропонуємо кілька лайфхаків, які допоможуть збільшити термін експлуатації батареї мобільного телефону.