Як швидко очистити мікрохвильову піч від жиру: перевірений засіб, який є у кожного на кухні

Очистити застарілі плями з мікрохвильової печі не так просто. Саме тому побутову техніку потрібно тримати в чистоті, щоб потім не доводилося годинами відмивати плями жиру і залишки їжі, що пригоріла. Однак є універсальний засіб, який допоможе впоратися з будь-якими забрудненнями. І він є на кожній кухні.

Як швидко очистити мікрохвильову піч від жиру: перевірений засіб, який є у кожного на кухні - today.ua

Цей простий метод очищення займе кілька хвилин, і ваша мікрохвильова піч усередині блищатиме, як нова. Все, що потрібно, то це оцет.

Наповніть миску або чашку 1 склянкою водопровідної води та додайте 1–2 столові ложки оцту. Поставте посуд з оцтом у мікрохвильову піч і встановіть її на найвищу потужність. Нагрівайте водно-оцтову суміш протягом 2 хвилин (або доти, поки рідина не закипить і не піде пара). Як швидко очистити мікрохвильову піч від жиру: перевірений засіб, який є у кожного на кухні Коли таймер спрацює, не відкривайте дверцята мікрохвильової печі відразу. Нехай 5-10 хвилин вона добре пропариться оцтом. Це дозволить знежирити мікрохвильову піч зсередини, розчинити їжу, що засохла і пригоріла.

Потім відкрийте дверцята, вийміть миску та змочіть губку в розчині оцту та води (1:1). Протріть верх, дно, бічні сторони та піддон усередині мікрохвильової печі. Якщо якісь стійкі плями залишилися, можна знову розігріти водно-оцтову суміш, а потім з легкістю відмити залишки бруду.

Щоб уникнути появи неприємного запаху в мікрохвильовій печі, залишайте дверцята відкритими на кілька хвилин після кожного використання, а їжу під час нагрівання накривайте спеціальною кришкою, щоб бризки не летіли на стінки мікрохвильової печі.

Раніше повідомлялося, як легко очистити решітку на плиті за допомогою підручних засобів.

ДЖЕРЕЛОapostrophe.ua