Смажена печінка часто виходить занадто сухою та несмачною. Щоб вона набула золотистої скоринки і залишилася соковитою всередині, потрібно знати кілька кулінарних секретів.
Печінка буде не менш смачною, ніж м'ясо, якщо спочатку вимочити її у молоці. Ця кулінарна хитрість підійде як для свинячої, так і для яловичої або курячої печінки. Вимочування допоможе усунути зайву гіркоту.
Щоб печінка вийшла засмаженою та з апетитною рум'яною скоринкою, потрібно просушити її та нарізати на порційні шматочки. Потім слід обов'язково запанірувати печінку. Змішайте в ємності яйце з ложкою крохмалю - кукурудзяного або картопляного, і покладіть туди шматочки. Це допоможе зробити страву хрумкою і одночасно збереже соковитість.
Також можна додати сіль за смаком, перець та будь-які інші спеції, наприклад, сухий часник. Залиште печінку маринуватися протягом 30 хвилин, а потім приступайте до смаження.
Популярні зараз
Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників
Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal
Важливо, щоб печінка обсмажувалась у великій кількості рослинної олії та на середньому вогні. На повільному вона буде вийде тушкованою, а на надто сильному – згорить.
Якщо трапилася стара печінка, її потрібно залити окропом на десять хвилин, а потім просушити паперовими рушниками та приступати до термічної обробки.
Печінка вийде м'якою, соковитою та неймовірно ніжною на смак, якщо перед смаженням відбити шматочки молоточком. Однак вони не мають бути надто тонкими.
Жорсткість печінки забезпечить раннє введення солі та спецій. Тому важливо додавати їх наприкінці приготування, а не на початку.
І останній нюанс – не можна занадто довго смажити печінку, бо вона стане твердою та несмачною. Достатньо 10-15 хвилин.
Раніше повідомлялося, як смачно приготувати печінковий торт за рецептом Євгена Клопотенка.