Як уникнути поломки холодильника при відключенні світла: важливе правило

Автор: Ольга Березовська

В українських містах діють графіки відключення світла. Але іноді електроенергію відключають і включають несподівано. Це спричиняє перепади напруги, що можуть призвести до поломки побутової техніки. Особливо страждають від цього холодильники. Як же уникнути поломки пристрою?

Як уникнути поломки холодильника при відключенні світла: важливе правило - today.ua

У періоди відсутності світла українцям можна не хвилюватись про те, чи збережеться їжа в холодильнику. Сучасна побутова техніка влаштована так, що може зберігати холод по кілька годин, якщо не відкривати дверцята без особливої ​​потреби або покласти на одну з полиць пляшку з льодом.

А ось сам агрегат може і не витримати постійних відключень електроенергії. І причиною цього найчастіше стають різкі стрибки напруги в мережі. Справа в тому, що коли включають світло, люди активно починають користуватися електричними приладами. Це і призводить до стрибків.

Як уникнути поломки холодильника при відключенні світла: важливе правило

Популярні зараз

НБУ повідомив про вилучення з обігу купюр номіналом 500 грн з 1 серпня

Ввезення євроблях в Україну може впасти на 50%

У Міненергетики заявили про ринковий тариф на світло у 7,5 грн: коли зміниться вартість комунальної послуги

В Україні різко подорожчала оренда 1-кімнатних квартир: названо ціни на житло в областях

Тому, щоб захистити холодильник від можливих поломок, краще вимикати його з розетки відразу після того, як відключили електроенергію. Потім, коли світло дадуть, не варто одразу підключати його до мережі. Краще почекати 5-10 хвилин. Це дасть змогу вберегти агрегат від стрибків напруги.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

По можливості, українці можуть купити спеціальне реле струму. Такий пристрій врятує холодильник від перепадів та коштує в середньому від 800 до 1500 гривень. Знайти його можна у магазинах побутової техніки.

Пропонуємо також дізнатися, як зберегти низьку температуру в холодильнику в період відсутності електроенергії.