Як вибрати черешню без черв'яків: чотири зовнішні ознаки, на які варто звернути увагу

Сезон черешні у повному розпалі. На ринках та в магазинах можна побачити прилавки, завалені солодкою та корисною ягодою. Досвідчені городники розповіли, як має виглядати черешня, в якій немає черв'яків.

Як вибрати черешню без черв'яків: чотири зовнішні ознаки, на які варто звернути увагу - today.ua

Дієтологи не дарма радять вживати тільки сезонні фрукти та овочі, адже вони найбільш корисні та природні для тієї чи іншої пори року. У черешні, наприклад, міститься багато вітаміну А і С, і нею можна насолодитися замість снеку або заморозити на зиму. Однак усередині ягоди часто заводяться дрібні шкідники, які не несуть ніякої небезпеки людському організму, але досить неприємно, коли всередині виявляєш черв'яків.

Досвідчені городники розповіли, які чотири ознаки на черешні свідчать, що вона ціла і не вражена шкідниками.

Як вибрати черешню без черв'яків?

Шкірка черешні повинна бути ідеально гладкою - не мати ні тріщин, ні вм'ятин, ні крапок, ні дірочок.

Черешня повинна переливатися на сонці здоровим блиском, інакше це може свідчити про те, що ягоду зірвали з дерева зарано і вона дозрівала в ящику - а це означає, що користі в ній дуже мало.

Як вибрати черешню без черв'яків: чотири зовнішні ознаки, на які варто звернути увагу

Якісна, смачна черешня має бути пружною. Якщо вона м'яка, значить ягода гниє зсередини.

Черешні важливо купувати тільки з плодоніжкою, по якій теж можна визначити якість продукту. Якщо гілочка зелена і еластична, значить з ягодою все чудово, а якщо суха або відсутня, це може говорити про те, що її атакував шкідник.

Нагадаємо, ціни на черешню в Україні знизяться: у Мінагро зробили прогноз.