Як відбілити кросівки та кеди: повернути колишній колір допоможуть копійчані засоби

Автор: Ольга Березовська

Білі кросівки чи кеди є у гардеробі багатьох людей. І вони знають, наскільки швидко вони брудняться і як буває складно повернути їм колишній колір. На щастя, досягти такого результату дуже просто і не потрібно витрачати на прання білого взуття великі гроші.

Як відбілити кросівки та кеди: повернути колишній колір допоможуть копійчані засоби - today.ua

Сода та оцет

Змішайте по одній столовій ложці соди, білого оцту та води. Отриману пасту потрібно нанести на кросівки або кеди і трохи потерти зубною щіткою. Після залишити засіб на взутті на три-чотири години, а потім просто збити його, постукаючи ним об підлогу або одним кросівком об інший. Такий спосіб не тільки вибілить взуття, а й позбавить неприємних запахів усередині.

Зубна паста

Багато хто знає, що зубною пастою легко відбілити біле взуття. Цей засіб можна використовувати навіть на тканині, оскільки він не такий агресивний, як багато відбілювачів. Потрібно просто взяти стару зубну щітку, нанести на неї трохи пасти та потерти забруднену поверхню, потім залишити на 15 хвилин і змити водою чи вологою тканиною.

Як відбілити кросівки та кеди: повернути колишній колір допоможуть копійчані засоби

Популярні зараз

Кабмін змінить критерій середньої зарплати для бронювання чоловіків від мобілізації

Уряд має намір у перспективі вдвічі збільшити пенсії українців, але дехто отримає більше вже до кінця літа

В Україні показали новий прототип пікапа LUAZ 4x4

Влада готує українцям підвищення податків – ймовірно, вже з липня

Нашатирний спирт

Цей аптечний засіб допоможе позбавитися навіть стійких плям. Однак при його використанні важливо використовувати рукавички та уникати потрапляння аміаку в очі. Змішайте рівні частини нашатирного спирту та води, змочіть у розчині губку або м'яку тканину та потріть плями на взутті. Після цього ретельно промийте водою і поставте на 24 години на свіжому повітрі, щоб вивітрився весь запах.

Господарське мило

Це мило можна використовувати навіть для очищення шкіряних кросівок. Потрібно змочити брусок і натерти ним губку для миття посуду, а потім обробити поверхню взуття та ретельно змити.

Як відбілити кросівки та кеди: повернути колишній колір допоможуть копійчані засоби

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Крохмаль та молоко

Таким розчином також можна помити шкіряне взуття. Потрібно змішати рівну кількість крохмалю та молока та густо нанести засіб на забруднену поверхню. Після цього трохи потерти і змити вологою тканиною.

Нагадаємо те про те, яке взуття вийшло з моди у 2024 році.