Як відмити ванну до блиску за допомогою підручних засобів: лайфхак від досвідчених господарок

Чистити ванну рекомендується раз на тиждень, щоб потім не довелося годинами відмивати її від нальоту. Для чищення можна використовувати універсальні засоби, які є у кожного вдома. Досвідчені господині поділилися порадою, як натерти ванну до блиску за допомогою соди та лимонної кислоти.

Як відмити ванну до блиску за допомогою підручних засобів: лайфхак від досвідчених господарок - today.ua

Приготувати засіб для ванни в домашніх умовах простіше простого. Все, що потрібно – це розвести в мисці півпачки харчової соди у воді – так, щоб вийшла густа суміш. Потім намочити ванну і нанести отриману "кашку" м'якою губкою на поверхню.

Залишаємо засіб на півгодини, а потім протираємо ванну мокрою ганчіркою. Потім добре змиваємо залишки соди водою із душу.

Якщо застарілі, можна спробувати суміш харчової та кальцинованої соди у співвідношенні 1:1. З'єднуємо соду і розбавляємо її водою до стану "кашки". Наносимо соду на найзабрудненіші ділянки і залишаємо на 10 хвилин. Потім змиваємо ванну водою і протираємо вологою ганчіркою. Як відмити ванну до блиску за допомогою підручних засобів: лайфхак від досвідчених господарок Тепер розповімо, як приготувати засіб для чищення з лимонної кислоти. На склянку води беремо 2 ст. л. лимонної кислоти. Бажано, щоб вода була гаряча, тоді кристали кислоти розчиняться швидше.

Одягаємо обов'язково рукавички, беремо губку і втираємо отриманий розчин у поверхню ванни. Залишаємо приблизно на 10-15 хвилин. Змиваємо розчин теплою водою.

Раніше повідомлялося, як вивести плями від кави за допомогою соди та перекису водню.

ДЖЕРЕЛОаpostrophe.ua