Як вивести запах “витівок“ домашнього улюбленця з меблів: лайфхаки

Автор: Ольга Березовська

Якими б вихованими не були пухнасті улюбленці, іноді вони ходять повз лоток. І нерідко від цього страждають меблі. На щастя, є кілька простих та ефективних способів позбутися запаху, які допоможуть власникам домашніх тварин.

Як вивести запах “витівок“ домашнього улюбленця з меблів: лайфхаки - today.ua

Запах від "витівок" кота або собаки псує домашню атмосферу, тому важливо позбутися його. І для цього можна використати засоби, які точно знайдуться у квартирі.

Харчова сода

Цей засіб допоможе, якщо було виявлено свіжу калюжу на меблях. Потрібно рясно посипати місце харчовою содою та залишити на 10-15 хвилин. Після цього треба почистити меблі щіткою або пилососом. Щоб поліпшити цей метод, можна додати кілька крапель ефірної олії, наприклад, розмарину, гвоздики або кориці. І залишити ароматизовану соду на годину чи більше.

Як вивести запах “витівок“ домашнього улюбленця з меблів: лайфхаки

Популярні зараз

Daewoo Lanos наступного покоління із пакетом S-Line показали в Україні

Як вчинять з ухилянтами від мобілізації, які не оновлять свої облікові дані: послідовність дій ТЦК

Росія обирає напрямок для нового наступу: в ISW назвали варіанти

В Україні розпочато формування жіночого військового підрозділу

Оцет

Оцет також можна використовувати для видалення бактерій та запаху сечі домашньої тварини з дивана чи крісла. І це один із найефективніших способів. Потрібно приготувати чистячий спрей з 1 частини води і 1 частини білого оцту. Після нанесення на намочені меблі потрібно дати йому висохнути.

Спирт

Спирт добре нейтралізує запах сечі кота або собаки, дезінфікуючи поверхню меблів. Потрібно просто нанести його на забруднення губкою для миття посуду та дати висохнути. Якщо запах не пішов із першого разу, потрібно повторити процедуру.

Як вивести запах “витівок“ домашнього улюбленця з меблів: лайфхаки

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Марганцівка

Легкий розчин з марганцівки відмінно справляється із запахом котячої чи собачої сечі. Він дезінфікує поверхню та видаляє "аромат". Але потрібно використовувати дійсно слабкий та світлий розчин, щоб не пофарбувати тканину.

Пропонуємо також кілька способів швидкого та легкого очищення витяжки від нагару та жиру.