Як випрати одяг у машинці, коли відключили воду: корисні поради щодо використання “пралки“

Прати речі в машинці можна навіть при відключених воді та електриці. І вам не доведеться прати речі у ванній. Важливо знати, що робити у таких випадках. Залити воду в пральну машинку можна вручну (якщо у вас, звичайно, є запаси води), але прати вона буде самостійно.

Як випрати одяг у машинці, коли відключили воду: корисні поради щодо використання “пралки“ - today.ua

Як прати речі в машинці без води

Завантажте одяг у барабан пральної машинки та щільно закрийте дверцята.

Далі засипаємо порошок або заливаємо гель для прання у спеціальний відсік.

Набираємо відро теплої води. Її температура не має значення, адже пральна машина сама підігріє воду до потрібної температури, яка буде виставлена.

Включаємо машинку та вибираємо необхідний режим прання. Після цього натискаємо кнопку старту.

Машинка почне гудіти, адже намагатиметься набрати воду, без якої не може запустити прання. У цей час кухлем або іншою ємністю наливаємо воду з відра у відсік для прального порошку. Воду потрібно заливати якнайшвидше, поки не вимиється весь порошок.

Як випрати одяг у машинці, коли відключили воду: корисні поради щодо використання “пралки“

Слідкуйте за тим, чи машина гуде. Вона видаватиме специфічні звуки, доки їй не буде достатньо води для прання. Як тільки води буде достатньо, процес прання запуститься. Варто зазначити, що воду потрібно залити досить швидко.

Потім залиште машинку на той період часу, який передбачає обраний вами режим прання. Важливо стежити за часом, щоб не пропустити момент, коли пральна машинка зіллє воду і для полоскання їй знову потрібна буде нова вода.

Заливаємо нову воду таким же способом, як і на початку прання, щоб машинка могла розпочати процес полоскання. Майте на увазі, що цього разу води знадобиться більше.

Якщо обрана вами програма прання передбачає додаткове полоскання, воду доведеться заливати ще й втретє. Якщо ж це не передбачено, то машина після полоскання сама зіллє воду і почне процес віджимання.

Даний лайфхак по пранню не всім сподобається, адже він вимагає багато води. Скористайтеся ним, якщо вам потрібно терміново щось випрати, а воду у найближчий час не включать. Але інколи краще тоді прати вручну.

Раніше повідомлялося, навіщо додавати каву до пральної машини під час прання.