Як вивести плями від кави простими підручними засобами: досвідчені господині використовують лише три продукти

Кава на одязі чи скатертині – це не вирок. Щоб вивести кавову пляму, не потрібно шукати якісь спеціальні хімічні засоби. Впоратися із забрудненнями зможуть підручні засоби, які є у кожного в будинку. Чим швидше ви замочите річ після того, як розлили на неї каву, тим простіше буде вивести пляму.

Як вивести плями від кави простими підручними засобами: досвідчені господині використовують лише три продукти - today.ua

Досвідчені господині знають, що вивести плями від кави можуть сіль, сода, нашатирний спирт і перекис водню.

Сіль та сода

Є два способи приготувати засіб для чищення з солі і соди.

Перший варіант – змішуємо інгредієнти в рівних пропорціях та наносимо на пляму. Залишаємо так на 30 хвилин, а потім стираємо річ у машинці. Або в літрі води розчиняємо 2 ст. л. соди і додаємо трохи рідкого господарського мила. Річ із плямою від кави замочуємо на 2-3 години, а потім стираємо або вручну, або в машинці.

Нашатирний спирт

У літрі води розмішайте 1 ч. л. нашатирного спирту, потім протріть змоченою в розчині губкою кавову пляму. Під низ плями кладемо серветку, щоб у неї ввібралася зайва рідина. Потім перемо річ і пляма має зникнути. Як вивести плями від кави простими підручними засобами: досвідчені господині використовують лише три продукти

Перекис водню

Перекис водню наносимо на суху пляму і залишаємо на 30 хвилин. Потім полощемо річ у прохолодній воді. Якщо пляма давня, тоді річ замочуємо у теплій воді, в якій попередньо розмішуємо перекис водню.

Раніше повідомлялося, навіщо досвідчені господині кладуть у пральну машину піну для гоління.

ДЖЕРЕЛОtelegraf.com.ua