Як вивести плями від ягід з одягу: три перевірені підручні засоби

Ягідні плями на одязі відіпрати можна, якщо ви ще сумнівалися. Головне, не поспішати кидати річ у пральну машинку. Виводити такі плями краще вручну. У цьому допоможуть кілька підручних засобів, які є у кожного вдома.

Як вивести плями від ягід з одягу: три перевірені підручні засоби - today.ua

Свіжу ягідну пляму бажано якнайшвидше замочити гарячою водою. Якщо вона не встигла засохнути, то може одразу відпратися. Однак, висохлі плями окріп може не прибрати до кінця, тому радимо вам зробити ось що.

Візьміть оцтову кислоту 72% чи лимонний сік. Нанесіть кислоту чи сік на місце, яке забруднилося, та залиште річ на 20 хвилин. Після цього виперіть, як завжди. Можна змішати оцет та лимонний сік разом, і залити цим розчином пляму. Так буде навіть ефективніше. Забрати запах оцту допоможе будь-який порошок. Прайте в ньому річ, коли виведете пляму. Як вивести плями від ягід з одягу: три перевірені підручні засоби Ще один ефективний засіб для виведення плям – перекис водню. Накапайте кілька крапель на забруднену ділянку одягу і через 15 хвилин сполосніть річ. Якщо залишити перекис і не змити, то річ може набути жовтуватого відтінку. Не допустіть цього.

Суміш солі та борної кислоти також допоможе впоратися з ягідними плямами. Змішайте ці інгредієнти в рівних пропорціях та нанесіть на брудне місце. Для кольорових та тонких тканин цей засіб краще не використовувати.

Раніше повідомлялося, при пранні яких речей небажано використовувати кондиціонер для білизни.