Як збільшити урожай полуниці без хімії: секрети вирощування солодкої ягоди

Автор: Ольга Березовська

Полуницю садять на своїй ділянці багато українців. Але не всі знають про те, як правильно доглядати рослини, щоб зібрати багатий урожай великої та солодкої ягоди. Адже для цього слід дотримуватись простих правил, які не вимагають великих витрат чи зусиль.

Як збільшити урожай полуниці без хімії: секрети вирощування солодкої ягоди - today.ua

Городникам, бажаючим зібрати хороший урожай полуниці, яка буде не тільки велика, а й солодка, варто правильно доглядати кущі. Обов'язково потрібно періодично їх удобрювати та обробити землю довкола, що також допомагає виростити якісний урожай.

Для того, щоб удобрити полуницю, не обов'язково купувати спеціальні розчини в магазинах. Приготувати корисний розчин досить легко і в домашніх умовах.

Для цього буде потрібно шкірка банана, яка багата на фосфор, калій і кальцій, необхідні для росту полуниці. Треба залити дві-три шкірки 600 мл води кімнатної температури і настоювати кілька днів. Після поливати цим настоєм кожен кущ полуниці.

Популярні зараз

Податкова дізнається про всі закордонні рахунки українців

Зеленський зробив заяву про кількість загиблих бійців ЗСУ

У липні частині українців не виплатять пенсію

Названо тарифи на світло, газ та воду в усіх областях з 1 липня

Як збільшити урожай полуниці без хімії: секрети вирощування солодкої ягоди

Деякі люди використовують також дріжджі. Потрібно два пакетики сухих дріжджів всипати в три літри води і додати дві столові ложки цукру. Настоювати суміш необхідно протягом години, а потім можна поливати кущі.

Городники зазначають, що ще одним способом покращити урожай полуниці вважається мульчування. Це допомагає утримувати вологу в ґрунті, а також зберігати оптимальну для зростання полуниці температуру ґрунту. Водночас мульча запобігає зростанню бур'янів навколо кущиків ягоди.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Для грядок з полуницею можна використовувати сіно, скошену траву, тирсу або солому.

Пропонуємо також дізнатися про помилки під час вирощування кабачків, які призводять до зниження врожаю.