Як зменшити споживання морозилкою електроенергії: простий лайфхак

Автор: Лобанова Єлизавета

Українців наполегливо просять зменшити споживання електроенергії в пікові години (з 19:00 до 22:00). Існують дієві способи зменшення споживання електрики побутовою технікою, зокрема морозильної камери.

Як зменшити споживання морозилкою електроенергії: простий лайфхак - today.ua

Морозилка витрачає переважну більшість споживаної електроенергії на охолодження теплого повітря, яке може потрапити до неї, наприклад, при відкритті дверцят камери.

Щоб запобігти цьому, потрібно розуміти, що чим більше в морозильній камері вільного місця, тим більше потрібно часу та енергії на його охолодження.

З цього слідує, що чим більше заповнена морозильна камера, тим більше вона заощадить вам електроенергії.

Популярні зараз

Україна цьогоріч може залишитися без врожаю фруктів: в усьому винні бджоли

Українським біженцям у Німеччині скорочують готівкові виплати

Закордонні паспортні сервіси скасували живі черги на тлі ажіотажу через посилення мобілізації

Погодний апокаліпсис у Запоріжжі: вітер трощить дерева, зриває дахи та рве дроти (фото, відео)

Як зменшити споживання морозилкою електроенергії: простий лайфхак

Це не означає, що зараз потрібно терміново купувати багато м'яса, риби та овочів, щоб забити ними морозилку. Достатньо заморозити кілька пластикових пляшок чи вакуумних пакетів, наповнених водою. Головне, заповнити місце в морозилці, а чим саме, значення не має.

Можна просто наморозити менше льоду, і тоді морозилка справді витрачатиме менше електрики.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Не секрет, що холодильник "пожирає" багато електрики, і це той побутовий прилад, який працює цілодобово, і ви не можете вимкнути його увечері у пікові години. На відміну від морозилки, щоб заощадити споживання електрики холодильником, його не потрібно повністю завантажувати продуктами. Справа в тому, що забитій до відмови холодильній камері працювати в рази важче, і вона споживає більше енергії.

Раніше повідомлялося, як довше зберегти заряд смартфона у випадку, якщо відключили електрику та немає можливості підключити зарядку.