Які речі категорично не можна прати з кондиціонером для білизни: досвідчені господарки розкрили лайфхак

Засобів для прання в наш час достатньо. Хтось звик прати речі виключно з пральним порошком, багато хто давно використовує капсули та гелі для прання, а ще є такий засіб як кондиціонер. Його, як правило, додають у спеціальний відсік у пральній машинці, щоб речі мали приємний запах і були м'якшими. Однак не всі тканини однаково добре реагують на кондиціонер для прання. Розкажемо, які речі краще прати без кондиціонера.

Які речі категорично не можна прати з кондиціонером для білизни: досвідчені господарки розкрили лайфхак - today.ua

Спортивний одяг

Часто такий одяг виготовлений із спеціальних тканин, які дозволяють поглинати піт і зберігати прохолоду під час важких тренувальних навантажень. Якщо ви використовуєте кондиціонер для прання спортивного одягу, засіб може вплинути на характеристики тканини, і вона покриється нальотом.

Мікрофібра

Мікрофібра має здатність вбирати і утримувати пил та вологу. З цієї тканини часто роблять серветки для прибирання. Під час прання з кондиціонером засіб може знизити ефективність тканини і текстура речей зіпсується.

Махрові рушники

Те саме стосується махрових рушників. Кондиціонер (а також використання сушарки) можуть зменшити поглинання махрової тканини. Якщо ви бачите, що ваші рушники сохнуть не так добре, як коли вони були новими, не використовуйте кондиціонер під час прання. Або періть рушники з кондиціонером раз на 5-6 прань. Які речі категорично не можна прати з кондиціонером для білизни: досвідчені господарки розкрили лайфхак

Натуральний шовк

Шовк дуже ніжна тканина, тому речі з шовку краще прати вручну. У пральних машинках є делікатний режим прання. Якщо його використовувати, то прати річ потрібно у спеціальному мішечку та краще без кондиціонера. Використання ополіскувача залишить на шовку розводи.

Раніше повідомлялося, навіщо додавати сіль та оцет у пральну машинку під час прання.

ДЖЕРЕЛОrbc.ua