Режим швидкого прання є в будь-якій пральній машинці автомат. Він вважається найекономнішим і за часом, і з погляду енерговитратності. Однак, не всі речі можна прати у цьому режимі. Хтось вже напевно переконався в цьому на власному досвіді, а для решти ми розповімо, у яких випадках для прання потрібно обирати інший режим.
Швидке прання не підходить для речей із вовни або з тонких, делікатних тканин. Також у цьому режимі не рекомендується прати рушники та постільну білизну. Все тому, що перед пранням у барабан набирається вода, яку рушники успішно вбирають. При включенні прискореного режиму пральній машині не вистачає часу, щоб рівномірно розподілити рушники по барабану.
У результаті намоклі рушники збираються в комлок, який з великою силою битиметься об стінки барабана. Таке прання буде більш галасливим, ніж звичайне, і до того ж буде пошкоджувати пральну машинку. У швидкому режимі ви не відперете плями, які вимагають замочування. Хіба що можна заздалегідь замочити проблемну річ у тазику з теплою водою на 15-20 хвилин, потім акуратно прополоскати білизну від мильного розчину або спеціального засобу, вичавити і завантажити в барабан пральної машинки на швидке прання. У такому разі є шанс, що річ випрається.
Ще один нюанс, про який багато хто не знає. Якщо весь час користуватися швидким режимом прання, то згодом із пральної машини ви відчуєте неприємний затхлий запах. Він виникає через скупчення бактерій на стінках барабана та гумових ущільнювачах. Щоб цього уникнути, потрібно хоча б раз на кілька тижнів проводити прання за високих температур.
Популярні зараз
Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників
Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal
Раніше повідомлялося, як вручну відмити білі кросівки від бруду без пральної машини.