Які речі не можна прати в режимі швидкого прання: досвідчені господині розповіли про популярну помилку

Режим швидкого прання є в будь-якій пральній машинці автомат. Він вважається найекономнішим і за часом, і з погляду енерговитратності. Однак, не всі речі можна прати у цьому режимі. Хтось вже напевно переконався в цьому на власному досвіді, а для решти ми розповімо, у яких випадках для прання потрібно обирати інший режим.

Які речі не можна прати в режимі швидкого прання: досвідчені господині розповіли про популярну помилку - today.ua

Швидке прання не підходить для речей із вовни або з тонких, делікатних тканин. Також у цьому режимі не рекомендується прати рушники та постільну білизну. Все тому, що перед пранням у барабан набирається вода, яку рушники успішно вбирають. При включенні прискореного режиму пральній машині не вистачає часу, щоб рівномірно розподілити рушники по барабану.

У результаті намоклі рушники збираються в комлок, який з великою силою битиметься об стінки барабана. Таке прання буде більш галасливим, ніж звичайне, і до того ж буде пошкоджувати пральну машинку. Які речі не можна прати в режимі швидкого прання: досвідчені господині розповіли про популярну помилку У швидкому режимі ви не відперете плями, які вимагають замочування. Хіба що можна заздалегідь замочити проблемну річ у тазику з теплою водою на 15-20 хвилин, потім акуратно прополоскати білизну від мильного розчину або спеціального засобу, вичавити і завантажити в барабан пральної машинки на швидке прання. У такому разі є шанс, що річ випрається.

Ще один нюанс, про який багато хто не знає. Якщо весь час користуватися швидким режимом прання, то згодом із пральної машини ви відчуєте неприємний затхлий запах. Він виникає через скупчення бактерій на стінках барабана та гумових ущільнювачах. Щоб цього уникнути, потрібно хоча б раз на кілька тижнів проводити прання за високих температур.

Раніше повідомлялося, як вручну відмити білі кросівки від бруду без пральної машини.

ДЖЕРЕЛОrbc.ua