Зачіска “сільське волосся“ – тренд 2024 року: два варіанти наймоднішого укладання

Автор: Леся Ловіцька

202 рік пронизаний естетикою "тихої розкоші", насиченою ідеями мінімалізму. Бьюті-експерти передбачають, що окрім скромних пучків та окрім гладеньких хвостів, у тренди весни 2024 року увійдуть об'ємні укладання, натхненні кантрі-стилем. Однією з них стало "сільське волосся".

Зачіска “сільське волосся“ – тренд 2024 року: два варіанти наймоднішого укладання - today.ua

Лаконічні зачіски завжди є актуальними, це вічна класика. Однак у 2024 році в моді не мінімалізм, а ефектність. Спостерігається тенденція, яка врахувала модні нюанси минулого.

Спочатку у моду повернулися ретро-укладки у стилі 60-х років. Потім жінки стали звертати увагу на об'ємні укладання з частково піднятими пасмами. "Сільське волосся" – відображення кантрі-стилю, який стає все популярнішим.

Зачіска зі скуйовдженими локонами стала візитною карткою південних штатів, де панує ковбойський дух, а ідеали жіночої краси нагадують еталони минулого, а не подіумні експерименти.

Популярні зараз

Названо тариф на електроенергію з 1 травня

Мінімальну зарплату українським суддям з ВРП підвищили до 236 тысяч гривен

ГУР атакувало завод з виробництва стратегічних бомбардувальників Ту-22М у Казані

У квітні не всім літнім українцям, що працюють, буде перерахунок пенсії: інформація від ПФУ

Укладання волосся в кантрі-стилі не передбачає лише зручність, тому що розпущене волосся заважає займатися господарством. Вона підходить для виходу у світ, особливо якщо пасма густі та довгі.

Зачіска “сільське волосся“ – тренд 2024 року: два варіанти наймоднішого укладання Зачіска “сільське волосся“ – тренд 2024 року: два варіанти наймоднішого укладання

Перший варіант сільської зачіски – вертикальне укладання. Вона нагадує зухвалий стиль 80-х, коли на піку популярності були всілякі начоси. Волосся завиваються в легкі локони або хвилі, їх прибирають від обличчя назад, акцентуючи на рисах обличчя.

Зачіска “сільське волосся“ – тренд 2024 року: два варіанти наймоднішого укладання Зачіска “сільське волосся“ – тренд 2024 року: два варіанти наймоднішого укладання

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Другий варіант – це природні хвилі після розпущеної коси. Можна заплести частину волосся або прикрасити голову пов'язкою. Зачіска виглядає легко та невимушено, а це головні "фішки" майбутнього весняного сезону.

Нагадаємо про наймоднішу стрижку весни 2024 року - це "майка".