Залужний повернеться і стане президентом України: астрологічний прогноз

Автор: Ольга Березовська

Відставка Валерія Залужного викликала безліч питань та обговорень серед українців. Але відомий астролог Влад Росс упевнений, що ексголовнокомандувач ЗСУ ще повернуться і навіть може очолити країну.

Залужний повернеться і стане президентом України: астрологічний прогноз - today.ua

8 лютого 2024 року Володимир Зеленський повідомив про те, що головнокомандувач Збройних сил України йде з посади. Президент висловив подяку Валерію Залужному та призначив на його місце Олександра Сирського, який очолював сухопутні війська.

Як зазначив астролог Влад Росс, таке рішення глава держави ухвалив не самостійно. Експерт із зірок вважає, що занадто велика популярність Залужного стала головною причиною для звільнення.

"Символ зради Нептун увійшов до будинку роботи та діяльності. Це була зрада з боку близького оточення. Зеленського намовили прибрати Залужного, тому що він почав перетягувати на себе його популярність", - заявив астролог.

Популярні зараз

ЗСУ можуть отримати балістичні ракети, які летять на 300 км

В Україні посилили умови для виходу на пенсію

Уряд ухвалив рішення щодо підвищення зарплати частині бюджетників

У світі найближчим часом стрімко зросте ціна на золото: долар втрачає лідерство

Залужний повернеться і стане президентом України: астрологічний прогноз

Він також висловив думку, що таке рішення президента було помилковим, тому що наразі рейтинги Валерія Залужного почнуть "рости як на дріжджах". А ось популярність самого Зеленського стрімко падатиме.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Водночас Влад Росс спрогнозував, що вже восени 2024 року чи наступного року колишній головнокомандувач ЗСУ повернеться і навіть може стати президентом країни.

Нагадаємо, раніше Влад Росс поділився прогнозом щодо руху ворога на фронті. Він заявив, що росіяни можуть розпочати новий наступ і навіть захопити кілька населених пунктів.