Зеленський обійшов Байдена в американському рейтингу популярності публічних осіб, але список очолили не вони

Автор: Марченко Любов

Володимир Зеленський виявився популярнішим у американців, ніж їхній президент. Український гарант розташувався у рейтингу популярності в американців на п'ять позицій вище, ніж Джо Байден. Проте, наш президент опинився у цьому списку не першим, а лише другим.

Зеленський обійшов Байдена в американському рейтингу популярності публічних осіб, але список очолили не вони - today.ua

Рейтинг популярності публічних осіб, складений за результатами соцопитування американців, опублікував американський інститут Gallup.

Як з'ясувалося, іноземні лідери мають в американського народу більшу популярність, ніж їхні власні. Про це красномовно свідчить сьоме місце Джо Байдена та шосте – його суперника і попередника Дональда Трампа. До речі, їм симпатизує однаковий відсоток опитаних американців – по 41%. Але недоброзичливців у Байдена на 1% більше, ніж у Трампа: 57% проти 56.

Зеленський обійшов Байдена в американському рейтингу популярності публічних осіб, але список очолили не вони

Популярні зараз

В Україні мають намір перенести початок нового навчального року на серпень

В Україні продають дешеві смарт-квартири: як виглядає житло за 10 000 доларів

У Верховній Раді пояснили, хто отримає право на економічне бронювання від мобілізації

Тариф на світло в Україні зросте вдвічі: “Рішення дуже болюче“

А перше місце у цьому рейтингу дісталося британському принцу Вільяму. Йому симпатизують 60% американців, тоді як Володимиру Зеленському лише 57%. Втім, це також дуже високий показник. А ось із співвітчизників американцям виявилася найсимпатичніша дружина нинішнього президента Джил Байден. Їй надали перевагу 49% американців, і вона опинилася на третьому місці.

За нею на четвертій позиції закріпився батько принца Вільяма та за сумісництвом нинішній британський монарх Чарльз ІІІ, який, нарешті, у 74 роки вибився із принців у королі.

При цьому президент РФ опинився на останньому місці із 5% американців, які йому симпатизують.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Зеленський обійшов Байдена в американському рейтингу популярності публічних осіб, але список очолили не вони

Нагадаємо, 72-річна Джилл Байден виглядає набагато молодшою за свої роки і зуміла затьмарити на прийомі у Франції навіть французьку першу леді Бріжит Макрон, яка на два роки молодша за неї.