“Желейні“ сандалії: в моду повернулися найтрендовіші босоніжки 90-х років

Автор: Анастасия Березовская

Усі діти 90-х пам'ятають це взуття. До того ж, кілька років тому "желейні" сандалії знову поверталися в моду, але цього року дизайнери закликають їх носити всім. Так що якщо у вас залежалася пара таких босоніжок, саме час дістати їх із комори.

“Желейні“ сандалії: в моду повернулися найтрендовіші босоніжки 90-х років - today.ua

"Желейні" сандалії приєдналися до інших ретро речей, які повернулися в моду з минулого - як шпильки-метелики, футболки з принтами, джинсові комбінезони і так далі.

Багато брендів включили до своїх колекцій рибальські сандалії з напівпрозорої гуми. Наприклад, креативний директор Coach Spring 2023 Стюарт Веверс представив на подіумі групу моделей у блискучих "желейних" сандалях. Нью-йоркський лейбл аксесуарів Telfar нещодавно відтворив свої фірмові сумки з желейного матеріалу, що переливається, з сандалями та шльопанцями в тон. І всі ці моделі вже давно розпродано. Діти 90-х явно зраділи такому тренду.

“Желейні“ сандалії: в моду повернулися найтрендовіші босоніжки 90-х років “Желейні“ сандалії: в моду повернулися найтрендовіші босоніжки 90-х років

Популярні зараз

В Україні мають намір перенести початок нового навчального року на серпень

В Україні продають дешеві смарт-квартири: як виглядає житло за 10 000 доларів

Тариф на світло в Україні зросте вдвічі: “Рішення дуже болюче“

У Верховній Раді пояснили, хто отримає право на економічне бронювання від мобілізації

"Все старе знову стає новим, а "желейні" сандалії - це зручний варіант, який може викликати почуття ностальгії", - зазначає експерт за стилем Блейк Ньюбі.

“Желейні“ сандалії: в моду повернулися найтрендовіші босоніжки 90-х років

За словами фешн-експертів, це взуття не тільки трендове, воно ще й стильне, а також підходить практично під усе. "Желейні" сандалії можна носити і з пляжною сукнею, і впроваджувати у вечірні образи для прогулянки, шопінгу або зустрічей з подругами.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

“Желейні“ сандалії: в моду повернулися найтрендовіші босоніжки 90-х років “Желейні“ сандалії: в моду повернулися найтрендовіші босоніжки 90-х років

Нагадаємо, у моду повернулися наймодніші штани початку 2000-х років.