Акторка Алісса Мілано приєдналася до глобальної ініціативи на підтримку України. Зірка займеться збором коштів на важливі для освіти та науки проекти.
![Зірка серіалу “Зачаровані“ стала новим амбасадором платформи UNITED24 Зірка серіалу “Зачаровані“ стала новим амбасадором платформи UNITED24 - today.ua](https://today.ua/wp-content/uploads/2024/05/image-6982620-768x550.jpg)
За два роки своєї роботи благодійна платформа UNITED24 здійснила чимало проектів для підтримки України та залучила шанованих та відомих людей з різних країн. І зараз до глобальної ініціативи приєдналася відома американська актриса Алісса Мілано. Про це повідомили на офіційній сторінці проекту в Інстаграмі.
Повідомляється, що виконавиця ролі Фібі у популярному серіалі "Зачаровані" підтримуватиме напрямок "Освіта та наука".
Популярні зараз
Українські дрони пошкодили Ту-22М3 на аеродромі “Оленья“ за 1800 км від кордону
США вимагали від України скасувати “таємну військову операцію“ проти Росії, - NYT
Одна з країн Європи різко скоротить соціальну допомогу українським біженцям
"Повномасштабна війна в Україні є жорстокою, підлою та варварською. Вона має закінчитися справедливим миром та перемогою України. Я хочу, щоб українці знали, що я буду поряд з Україною та підтримаю їх на цьому шляху", - поділилася Алісса.
Вона також звернулася до жителів України та сказала, що рада приєднатися до благодійної платформи, оскільки українці як ніколи потребують підтримки.
Посмотреть эту публикацию в InstagramЗгодом стало відомо, що до ініціативи приєдналася ще одна знаменита актриса. Зірка фільму "Крихітка на мільйон" Хіларі Суенк також стала амбасадором UNITED24. Вона зосередить свої зусилля на підтримці напряму "Медична допомога".
Посмотреть эту публикацию в InstagramПідпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:Українці радо відреагували на участь таких зірок у проектах, спрямованих на допомогу Україні. У коментарях вони висловлюють подяку Аліссі Мілано та Хіларі Суенк за підтримку.
А раніше в Мережі обговорювали новий вихід Леді Гаги, яка з'явилася на публіці у дуже незвичайному вбранні.