Зростатимуть як на дріжджах: чим садівники радять поливати квіти в горщиках

Автор: Ольга Березовська

Майже у кожному будинку є рослини в горщиках, які не тільки покращують зовнішній вигляд кімнат, але ще й очищають повітря. Але не всі знають, чим їх треба поливати, щоб вони краще росли. Ми поділимося порадою досвідчених садівників.

Зростатимуть як на дріжджах: чим садівники радять поливати квіти в горщиках - today.ua

Найчастіше домашні рослини поливають звичайною чи очищеною водою із крана або дощовою. Але що буде, якщо додавати в горщик із квіткою газовану рідину?

Дія мінеральної води на рослини

Деякі садівники впевнені, що вуглекислий газ у мінеральній воді покращує засвоєння поживних речовин рослинами. Вони вважають, що це призведе до покращення фотосинтезу.

Зростатимуть як на дріжджах: чим садівники радять поливати квіти в горщиках

Популярні зараз

Названо тариф на електроенергію з 1 травня

Мінімальну зарплату українським суддям з ВРП підвищили до 236 тысяч гривен

ГУР атакувало завод з виробництва стратегічних бомбардувальників Ту-22М у Казані

У квітні не всім літнім українцям, що працюють, буде перерахунок пенсії: інформація від ПФУ

Інші відзначають наявність у газованій воді мінералів, які сприяють підвищенню загального вмісту поживних речовин у рідині. Тому поливаючи квіти мінералкою, ви покращуєте здоров'я коренів та всієї рослини.

Любителі домашніх квітів також стверджують, що бульбашки в газованій воді виконують функцію аерування землі, де росте квітка або деревце. І такий ефект приносить користь корінням рослин, запобігаючи ущільненню ґрунту.

Зростатимуть як на дріжджах: чим садівники радять поливати квіти в горщиках

 

Але для поливу можна використати не будь-яку мінеральну воду. Краще вибирати "столову", в якій міститься менше солі. Після відкриття пляшки слід дати постояти воді, щоб більша частина вуглекислого газу вийшла. Використовувати її можна раз на місяць, не частіше.

Які квіти краще поливати газованою водою?

Мінерали в газованій воді можуть значно покращити стан таких примхливих квітів, як орхідея та азалія. Папороті, яким подобається вологе середовище, також піде на користь полив мінералкою, як і різним цитрусовим деревам.

Зростатимуть як на дріжджах: чим садівники радять поливати квіти в горщиках

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Поливати газованою водою можна і деякі сорти троянд, що ростуть у злегка кислому грунті. Мінеральна вода покращить засвоєння рослиною поживних речовин.

А раніше ми писали про те, як досвідчені господині використовують лавровий лист поза кухнею.