Люди часто сидять на дієтах, мріючи позбутися зайвої ваги. Але нерідко трапляється так, що після схуднення людина набирає навіть більше кілограмів, ніж важила до. Це відбувається через неправильне харчування. На цей випадок і вигадана зворотна дієта. Як вона працює?
Зазвичай після закінчення дієти люди різко повертаються до звичного режиму харчування, починаючи їсти улюблені десерти і великі порції їжі. Звичайно, це призводить до того, що скинута вага (а іноді й додаткові кілограми) повертається. Тому стала дуже популярною зворотна дієта, яку ще називають "дієта після дієти".
Її мета – не допустити повторного набору ваги та відновити обмін речовин після низькокалорійної дієти. Водночас режим харчування допомагає підвищити рівень енергії, який знижується під час суворих дієт, покращити настрій та концентрацію.
Метод передбачає поступове збільшення спожитих калорій. Тобто людині потрібно методично повертатися до звичайного харчування, а не йти одразу до фаст-фуду, щоб відсвяткувати схуднення.
Популярні зараз
В Україні критично низький рівень народжуваності, - Жолнович
У Мережі показали інтер'єр концепту позашляховика Kraz Chumak
Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників
Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal
Медики радять приділити зворотній дієті не один день, повільно збільшуючи добову норму калорій на 50-100 на тиждень. Тривалість такого режиму харчування може тривати від місяця до трьох. За цей час організм адаптується до звичного способу життя, активізує метаболізм і не дозволить знову набрати вагу.
Нагадаємо, що раніше дієтологи назвали ідеальний час для вечері, що дозволяє не набрати зайву вагу.