Today.ua

Ароматні нічні квіти для саду: які рослини сильніше пахнуть у темний час доби

Рослини в саду можуть тішити людей красивим зовнішнім виглядом та приємним ароматом не лише вдень. Деякі квіти починають сильніше пахнути вже після заходу сонця. Тому в літні вечори буде приємно вийти на терасу з чашкою чаю або лимонаду і насолоджуватися прохолодою та п'янким ароматом нічних рослин.

Пропонуємо п'ять красивих та ароматних квітів, які стануть прикрасою клумби та принесуть у сад чудовий запах.

Нічна фіалка

Ця квітка, яку ще називають вечорниця, знайома багатьом садівникам. Нічна фіалка цвіте маленькими та ніжними квітками різних відтінків – від білого до рожевого чи бузкового кольору. Але головною перевагою цієї рослини є її аромат, який з'являється після того, як розпустяться її квітки. І це відбувається ближче до заходу сонця.

Мірабіліс

Цю багатоквіткову рослину часто називають "нічна красуня". Квіти мірабіліса, які бувають усіляких відтінків, вдень виглядають не дуже примітно, зате після 6-7 годин вечора вони розпускаються і починають випромінювати неповторний аромат.

Маттіола

Ця чудова рослина з пишним цвітінням стане справжньою окрасою саду або тераси. Маттіола буває різних кольорів, але найчастіше можна зустріти варіанти з фіолетовими, блакитними, білими чи жовтими квітками. Увечері ця рослина починає пахнути сильніше, і її ніжний аромат точно підніме настрій.

Флокс волотистий

Існує безліч сортів цієї багаторічної рослини. Їхні кущі виростають до півтора метра заввишки і радують господарів саду, де вони ростуть, квітками різного кольору: червоного, рожевого, білого або фіолетового. Зазвичай ці квіти рясно цвітуть і видають солодкуватий аромат, який особливо інтенсивний у вечірній та нічний час.

Тютюн запашний

Це популярна рослина, яку можна часто зустріти у садах чи на клумбах. Квітки запашного тютюну білого, кремового, рожевого або бузкового кольору чимось нагадують зірки. Вони розпускаються ввечері та видають приголомшливий солодкий аромат, який трохи нагадує запах фіалки.

Пропонуємо також дізнатися про натуральні добрива, які допоможуть покращити цвітіння домашньої фіалки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ