Астролог поділилася новим прогнозом щодо закінчення війни: “Може бути перерва“

Автор: Ольга Березовська

Новим прогнозом щодо закінчення війни поділилася астролог Яна Тимощук. Вона зазначила, що найближчим часом може настати перерва, але Росія не відмовиться від своїх настроїв.

Астролог поділилася новим прогнозом щодо закінчення війни: “Може бути перерва“ - today.ua

У новому інтерв'ю виданню УНІАН Яна Тимощук розповіла, як бачить закінчення воєнних дій в Україні. За словами астролога, РФ досягне піку вже у квітні 2024 року. І в цей момент у країни-агресора буде два виходи з цієї ситуації: або Росія зупинить війну, або матиме серйозні проблеми на фронті.

"Може бути якась перерва, пауза. У Росії зараз програється енергія диявола. Тобто багато країн роблять все можливе, щоб знищити цю країну", - поділилася експерт із зірок.

Астролог поділилася новим прогнозом щодо закінчення війни: “Може бути перерва“

Популярні зараз

Названо тариф на електроенергію з 1 травня

Мінімальну зарплату українським суддям з ВРП підвищили до 236 тысяч гривен

ГУР атакувало завод з виробництва стратегічних бомбардувальників Ту-22М у Казані

Пенсії порахують за єдиною формулою: хто отримуватиме майже 10 000 грн на місяць

Проте Тимощук впевнена, що РФ не відмовиться від ідеї воювати далі і проявить себе рано чи пізно. Астролог каже, що Росія "мститиметься буквально за все і за кожного", тому можливі події, коли "матері втрачатимуть своїх дітей".

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Росія налаштована воювати і в них достатньо для цього ресурсів. Тобто ця країна шукатиме собі нових жертв", – резюмувала Яна.

Нагадаємо, раніше інший астролог заявив, що знає точну дату закінчення війни. За його словами, світ в Україні може настати наприкінці весни 2025 року.