Астрологиня спрогнозувала події, які можуть призвести до завершення війни в Україні

Автор: Ольга Березовська

Астрологиня Ольга Стогнушенко озвучила новий прогноз про те, коли може закінчитися війна в Україні. Вона вважає, що наблизити нашу перемогу може низка подій на території країни-агресора.

Астрологиня спрогнозувала події, які можуть призвести до завершення війни в Україні - today.ua

Учасниця популярного шоу "Битва екстрасенсів" вважає, що вплинути на розвиток подій в Україні може низка трагедій у Росії. Ольга Стогнушенко розповіла про це на YouTube-каналі "АстроСвіт".

"Там хтось помре або хтось уже помер, або хтось ось-ось помре. Дуже багато людей там залучено. Таке відчуття ніби вони чиюсь смерть приховують чи чекають на неї", - заявила астролог.

Астрологиня спрогнозувала події, які можуть призвести до завершення війни в Україні

Популярні зараз

Кабмін змінить критерій середньої зарплати для бронювання чоловіків від мобілізації

Уряд має намір у перспективі вдвічі збільшити пенсії українців, але дехто отримає більше вже до кінця літа

В Україні показали новий прототип пікапа LUAZ 4x4

Влада готує українцям підвищення податків – ймовірно, вже з липня

Вона не уточнила, про яку саме людину йдеться у її передбаченні, але зазначила, що це хтось "у погонах", можливо навіть Шойгу чи хтось наближений до російського диктатора. І, за словами Ольги, ця людина піде з життя не без сторонньої допомоги.

Астролог додала, що в Росії наразі відбувається оновлення влади. І цей момент дуже корисний Україні, оскільки завдяки цьому може статися зупинка війни. Стогнушенко впевнена, що ці події призведуть до розколу всередині РФ чи якихось протестів, хоч і не масових.

"Найпотужніша трансформація очікує РФ і вони до цього не готові", - заявила Ольга.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

А раніше можливість нового наступу російської армії на українську столицю оцінила переможниця "Битви екстрасенсів" Яна Пасинкова.