Переможниця “Битви екстрасенсів“ зробила прогноз про повторний наступ росіян на Київ

Автор: Ольга Березовська

Новим прогнозом про перебіг війни, яку Росія розв'язала проти України, поділилася таролог Яна Пасинкова. Вона оцінила можливість нової спроби окупантів захопити Київ.

Переможниця “Битви екстрасенсів“ зробила прогноз про повторний наступ росіян на Київ - today.ua

У лютому 2022 року російські окупаційні війська рухалися у бік української столиці, але завдяки Силам оборони України та простим українцям нам вдалося відігнати ворога від Києва, а потім й з інших українських земель.

Наразі армія противника знову намагається окупувати Харківську область і багато жителів країни переживають, чи не підуть вони знову на столицю.

Переможниця шоу "Битва екстрасенсів" Яна Пасинкова вирішила "порадитися" з цього приводу з вищими силами. Вона зробила розклад на картах і поділилися власним передбаченням щодо можливості нового наступу на Київ у своєму блозі на YouTube.

Популярні зараз

В Україні мають намір перенести початок нового навчального року на серпень

В Україні продають дешеві смарт-квартири: як виглядає житло за 10 000 доларів

У Верховній Раді пояснили, хто отримає право на економічне бронювання від мобілізації

Тариф на світло в Україні зросте вдвічі: “Рішення дуже болюче“

Переможниця “Битви екстрасенсів“ зробила прогноз про повторний наступ росіян на Київ

За словами таролога, захопити українську столицю російські окупанти не зможуть. Однак Яна зазначила, що тільки зрада всередині України може допомогти росіянам все ж таки зайти до Києва. Інших варіантів у загарбників немає.

"Тільки за такої умови можливо взяти Київ. У єдиному випадку – коли самі запросять. Тобто лише зрадою можна взяти Київ, інакше – ні", - наголосила таролог.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Нагадаємо, раніше український астролог озвучив одразу два варіанти розвитку подій в Україні. Він також назвав точний рік, коли може настати світ.