Астрологи назвали чоловічі знаки Зодіаку, які легко розбивають жіночі серця

Автор: Ольга Березовська

Деякі чоловіки легко покинуть жінку, яку вони розлюбили. І роблять вони це досить жорстко, чим приносять чимало страждань представницям прекрасної статі. Астрологи розповіли, під якими знаками Зодіаку народжуються ті, хто легко розбиває жіночі серця.

Астрологи назвали чоловічі знаки Зодіаку, які легко розбивають жіночі серця - today.ua

Скорпіон

Це дуже пристрасні, але при цьому жорсткі та мстиві чоловіки. Вони можуть усвідомлено псувати стосунки з жінкою, до якої більше нічого не відчувають, тим самим змушуючи її розірвати зв'язок. Але при цьому, якщо Скорпіон закоханий, він зробить для коханої все.

Лев

Такі чоловіки мають сильний і неприборканий характер. Вони самовпевнені та егоїстичні, тому не кожна жінка зможе бути поряд із ними. І якщо Лев раптово зрозуміє, що більше не любить ту, з якою знаходиться у стосунках, він без вагань від неї піде і вдасть, що нічого й не було.

Астрологи назвали чоловічі знаки Зодіаку, які легко розбивають жіночі серця

Популярні зараз

НБУ повідомив про вилучення з обігу купюр номіналом 500 грн з 1 серпня

Ввезення євроблях в Україну може впасти на 50%

У Міненергетики заявили про ринковий тариф на світло у 7,5 грн: коли зміниться вартість комунальної послуги

В Україні різко подорожчала оренда 1-кімнатних квартир: названо ціни на житло в областях

Овен

Ці чоловіки можуть бути дуже ніжними та дбайливими, але коли Овен раптом вирішить, що розлюбив жінку, він негайно розірве стосунки. І жодні вмовляння та сльози не допоможуть. Представники цього знака швидко закохуються і швидко їх емоції гаснуть. І вони сміливо рухаються на зустріч нових романтичних пригод, залишаючи жінку із розбитим серцем.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Козеріг

Не дарма Козерогів називають одними з найхолодніших людей. Такі чоловіки думають тільки про себе та власні потреби у стосунках. Тому вони сприймають обраницю як проект. І якщо не бачать у жінці ніякої користі для себе, то без жалю йдуть від неї, нічого не пояснюючи.

Пропонуємо також дізнатися про те, під якими знаками Зодіаку народжуються жінки, які неодноразово виходять заміж.