Борщ офіційно визнали національною українською стравою: росіянам “стало погано“

Борщ в Україні офіційно визнали своєю національною стравою. Про це з радістю заявив телеведучий і шеф-кухар Євген Клопотенко на своїй сторінці у Facebook. Це багато в чому його заслуга, але Клопотенко на досягнутому не зупиняється, і тепер хоче включити борщ в список Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО як традиційну українську страву.

Борщ офіційно визнали національною українською стравою: росіянам “стало погано“ - today.ua

"Ми не просто заявили про те, що борщ - український. Ми вчинили опір Росії та її пропаганді, і нас підтримав світ", - підкреслив кулінар.

Євген Клопотенко обурений тим, що в Росії також вважають борщ своєю національною стравою. За його словами, після того, як борщ отримав статус українського продукту, йому відразу ж написали з російського телебачення.

"Сусідам після всіх новин трохи стало погано. Я відмовився з ними розмовляти, тому що не збираюся підкидати інформаційне паливо в їх машину пропаганди", - додав Клопотенко.

Борщ офіційно визнали національною українською стравою: росіянам “стало погано“ Експертна рада з питань нематеріальної культурної спадщини при Міністерстві культури і інформаційної політики України на початку жовтня запропонувала внести борщ до реєстру нематеріального національного надбання. Про це відразу написали найвідоміші світові ЗМІ.

Газета The Times зазначила, що Польща нарівні з Росією тепер має право включитися в боротьбу за борщ, оскільки ця страва є невід'ємною частиною національних кухонь цілого ряду слов'янських народів.

"Подія наробила галасу через те, що борщ - це не просто страва. Це частина української ідентичності та наша національна цінність. Потужний культурний феномен, відповідь на питання "що об'єднує українців і відрізняє їх від інших націй"", - написав у своєму пості Євген Клопотенко.

Борщ офіційно визнали національною українською стравою: росіянам “стало погано“ Раніше повідомлялося, що потрібно додати у борщ, щоб він став насичено червоним.

Кішки з блакитними очима - п'ять найкрасивіших порід
Домашні кішки бувають дуже красивими і навіть зачаровують. Експерти назвали п'ять порід кішок з яскраво-блакитними очима, зовнішність яких вражає і за...
Як приготувати смачний червоний борщ з магазинною заправкою за півгодини
Безумовно, самий смачний і корисний для здоров'я червоний борщ можна приготувати тільки з натуральних і якісних продуктів. Але що робити, якщо часу зо...
Алла Мазур назвала слово, яке її найбільше дратує після перенесеного онкозахворювання
Телеведуча Алла Мазур, яка недавно перемогла онкозахворювання, поділилася, яке слово її найбільше непокоїть і дратує післі перенесеної хвороби. Про це...
Енергоспівтовариство ЄС закликало Україну підвищити занадто занижені тарифи на електрику
В Енергетичному співтоваристві Євросоюзу заявили, що в Україні штучно занижені тарифи на електроенергію для населення. Європейські експерти закликають...
Алла Пугачова стала ведучою на виставці малюнків доньки Лізи - нове відео зоряного сімейства
Алла Пугачова і Максим Галкін побували на виставці малюнків дочки Лізи. Захід проходив в дитячій кімнаті в замку в селі Грязь. Нове домашнє відео зоря...