Попри очевидну зручність нарізаного хліба, він може виявитися не таким гарним вибором. У нашому матеріалі наведемо кілька причин, які змусять вас змінити уподобання.
Не більше ніж маркетинг
Ви напевно бачили, що той самий батон на полиці буває як у цільному, так і в нарізаному вигляді. Жодних смакових відмінностей дані продукти одного бренду та сорту не мають.
По суті, це лише маркетинговий хід виробника, який спрямований на збільшення продажів. Але штука в тому, що, виграючи у зручності, ви гарантовано втрачаєте багато в чому іншому.
Може бути шкідливим
Справді, нарізаний хліб на другий-третій день може бути шкідливим. Річ у тому, що в ньому набагато швидше поширюється пліснява.
Якщо в цільному хлібі ви можете зрізати зіпсовану частину і використовувати інше, скажімо, для приготування панірування, то нарізаний хліб, найімовірніше, зіпсується і його доведеться викинути.
Ніхто не любить черствий хліб
За аналогією з пліснявою. Нарізаний батон зачерствіє набагато швидше. До того ж через проникнення повітря між скибочками висохне він цілком. А ось цілісний хліб – тільки зовні.
Незрима небезпека
Якщо ви намагалися нарізати свіжий хліб, то повинні розуміти, що зробити це дуже важко. Тому на виробництві ножі змащують олією.
Найчастіше вона не найвищої якості, адже це вплине на ціну продукту. Якби нарізаний і цільний хліб істотно відрізнялися в ціні, то перший купували б набагато рідше другого.
Що вони в нього поклали?
Все вищеперелічене чудово знають і самі виробники. Тому в хліб, який виготовляється під нарізку, нерідко вводять більше консервантів та інших не найкорисніших для вашого організму інгредієнтів.
Який би хліб ви не обрали, підходити до цього процесу слід відповідально, особливо, якщо в родині є діти. Як і будь-який інший продукт, хліб може негативно позначитися на здоров'ї та сприяти ожирінню.
Раніше ми писали, який хліб радять вживати медики.