Деруни по-швейцарськи схожі на традиційні українці, але дещо відрізняються. У рецепті немає звичних нам борошна та яєць.
У Швейцарії також люблять і готують деруни, проте там їх називають "решті". Головна відмінність цієї страви від нашої – у способі підготовки картоплі. Місцеві господині використовують тертку для корейської моркви, щоб картопля подрібнювалася в тоненьку соломку.
Інгредієнти
- 4 великі картоплі
- 4 цибулини
- сіль та спеції за смаком
- соняшникова олія
Приготування
Потрібно почистити картоплю, промити та натерти на тертці. Потім промити соломку холодною водою, викласти на паперовий рушник і забрати зайву вологу. Потім перекладіть терті овочі у глибоку ємність. Цибулю слід подрібнити таким же чином і додати до картоплі. Більше нічого не треба додавати.
Виберіть у сковороду середнього діаметра, бажано з антипригарним покриттям. Налийте туди трохи олії, розігрійте, викладіть ложкою овочі і розрівняйте лопаткою. Повинен вийти великий і плоский млинець. Коли одна сторона підрум'яниться, переверніть дерун на іншу. Обсмажування займає по кілька хвилин з кожного боку – вироби не повинні вийти занадто сухими, але й не залишитися сирими всередині.
Популярні зараз
Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників
Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal
Деруни соляться вже наприкінці готування. Найсмачніші вони у гарячому вигляді. Найкраще подавати деруни по-швейцарськи зі сметаною та зеленню, але підійдуть і інші соуси – вибирайте на свій смак.
Переваги таких картопляних оладок у тому, що вони виходять тоненькими як млинці. За бажання в них можна загорнути будь-яку начинку. Зверху такі деруни мають золотисту скоринку, а всередині – м'які та соковиті.
Раніше повідомлялося про три способи покращити смак дерунів.