Грубі помилки під час зарядки смартфона: що не слід робити, щоб продовжити життя батареї

Автор: Ольга Березовська

Мільйони людей регулярно користуються смартфонами, але не всі знають, як правильно заряджати мобільний телефон, щоб зберегти батарею. Тому власники гаджетів часто роблять грубі помилки, які негативно впливають на її роботу. Яких дій варто уникати, щоб продовжити життя акумулятора?

Грубі помилки під час зарядки смартфона: що не слід робити, щоб продовжити життя батареї - today.ua

Ігри

Багато людей не вимикають гру на смартфоні, навіть якщо у цей момент гаджет стоїть на зарядці. І цей процес створює додаткове навантаження на процесор. Внаслідок цього акумулятор сильно нагрівається. Людям варто пам'ятати, що високі температури протипоказані батареї мобільного телефону. Якщо вона перегріватиметься занадто часто, то швидко вийде з ладу.

Інтернет

Під час заряджання мобільного телефону також не варто гортати стрічку в соціальних мережах або переписуватись у месенджерах із друзями. Такі дії також створюють додаткове навантаження на батарею, якій доводиться заряджатися і витрачати енергію на активну діяльність. Краще не використовувати смартфон під час зарядки, так він прослужить довше.

Грубі помилки під час зарядки смартфона: що не слід робити, щоб продовжити життя батареї

Популярні зараз

В Україні мають намір перенести початок нового навчального року на серпень

В Україні продають дешеві смарт-квартири: як виглядає житло за 10 000 доларів

У Верховній Раді пояснили, хто отримає право на економічне бронювання від мобілізації

Тариф на світло в Україні зросте вдвічі: “Рішення дуже болюче“

Чохол

Звичайно, чохол – це корисна штука, яка захищає гаджет від подряпин та інших ушкоджень. Але під час зарядки його варто знімати з телефону. Справа в тому, що смартфон сильно нагрівається, коли підключений до мережі, а чохол не дає ефективно відводити тепло. Внаслідок цього батарея може перегрітися, а це дуже шкідливо для неї.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Час

Експерти не радять залишати телефон підключеним до розетки на ніч. Тому що за кілька годин він може добряче нагрітися. І це може спричинити зміну хімічного складу батареї. Що своєю чергою негативно впливає на термін служби акумулятора.

Пропонуємо також дізнатися про прості способи швидко зарядити телефон без шкоди для батареї.