Найбільш грубі помилки при покупці взуття, через які страждають ноги

Автор: Ольга Березовська

Придбати нову пару взуття зараз дуже просто, адже магазини пропонують широкий вибір моделей на будь-який смак. Однак купуючи чоботи, туфлі чи кеди, важливо не припускатися кількох помилок, які можуть призвести до виникнення проблем з ногами.

Найбільш грубі помилки при покупці взуття, через які страждають ноги - today.ua

При виборі нової пари взуття важливо не поспішати та правильно підійти до покупки. Так вдасться уникнути дискомфорту в ногах та додаткових витрат у майбутньому.

Які помилки при покупці взуття не варто робити?

Ранковий шопінг

Багатьом здається, що неважливо коли купувати взуття. Але насправді це не так. Тому що протягом дня ноги можуть трохи набрякати. І це потрібно враховувати під час покупки. Якщо купити нове взуття вранці, то є ризик придбати пару, яка буде дещо тісніша, ніж вам потрібно, що і призведе до дискомфорту при ходьбі.

Найбільш грубі помилки при покупці взуття, через які страждають ноги

Популярні зараз

ЗСУ можуть отримати балістичні ракети, які летять на 300 км

В Україні посилили умови для виходу на пенсію

Уряд ухвалив рішення щодо підвищення зарплати частині бюджетників

У світі найближчим часом стрімко зросте ціна на золото: долар втрачає лідерство

Одна й та сама пара

Кожна людина має улюблене взуття, яке вона носить постійно. Це можуть бути туфлі на високих підборах або м'які кросівки. Але не варто постійно одягати те саме взуття щодня. По-перше, пара, в якій ви проходили цілий день, увібрала в себе піт і не встигла висохнути за ніч.

А по-друге, щоденне носіння одного й того ж взуття призводить до зношування одних і тих самих частин підошви. Через це людина починає неправильно ставити ноги, тим самим завдаючи їм шкоди. Тому варто мати кілька пар взуття, які можна чергувати щодня.

Швидка примірка

Не всі люди мають час і бажання витрачати кілька годин на підбір взуття. Але краще все ж таки приділити не звичні 2 хвилини на примірку, а хоча б 10. При покупці нових черевиків або чобіт важливо враховувати, що тіло людини не симетричне. І зазвичай одна нога трохи більша за іншу. Тому важливо приміряти взуття на дві ноги і походити по магазину, щоб зрозуміти, чи комфортно вам у цій парі. Це допоможе уникнути дискомфорту під час ходьби в майбутньому.

Найбільш грубі помилки при покупці взуття, через які страждають ноги

Вибір підошви

Багато людей не особливо звертають увагу на те, з чого зроблено підошву. Але щоб вибрати ідеальну пару взуття, потрібно подумати, як ви збираєтеся його носити. Наприклад, для спорту підійдуть кросівки з амортизуючою та гнучкою підошвою, а гумова точно не підійде для холодної пори року. Бо вона замерзне і не буде згинатися під час ходьби.

Не знати свого розміру

Зазвичай, у різних брендів розміри взуття не збігаються, тому краще дивитися не на ці цифри, а на довжину стопи. Особливо це стосується покупок онлайн. Так ймовірніше підібрати необхідний розмір і не відчувати в майбутньому дискомфорту від ходьби у взутті, яке не зовсім підходить вам.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Найбільш грубі помилки при покупці взуття, через які страждають ноги

А раніше ми писали про найнебезпечнішу позу для сидіння, що призводить до серйозних проблем зі здоров'ям.