Наймодніші чубчики, які варто спробувати у 2024 році: фото

Автор: Ольга Березовська

Найпростіший спосіб кардинально змінити імідж, не обрізаючи занадто багато волосся, це зробити чубчик. Він може підкреслити очі й навіть змінити риси та форму обличчя. І стилісти розповіли, які варіанти чубчиків варто обрати у 2024 році.

Наймодніші чубчики, які варто спробувати у 2024 році: фото - today.ua

Тенденції у світі моди постійно змінюються, і зачіски – не виняток. І це стосується і стрижок загалом, і чубчиків окремо. Пропонуємо кілька стильних варіантів, які будуть неймовірно популярними у 2024 році.

Чубчик-шторка

Цей тип чубчика, натхненний елегантністю 90-х років, завоював любов модниць по всьому світу наприкінці 2023 року. У новому році він також залишається актуальним. Тонкі пасма, що спадають на лоб і з боків обличчя, надають образу свіжості та атмосферу ретро. Чубчик-шторка відмінно підходить жінкам різного віку та з будь-яким типом волосся.

Наймодніші чубчики, які варто спробувати у 2024 році: фото

Популярні зараз

Названо тариф на електроенергію з 1 травня

Мінімальну зарплату українським суддям з ВРП підвищили до 236 тысяч гривен

ГУР атакувало завод з виробництва стратегічних бомбардувальників Ту-22М у Казані

Пенсії порахують за єдиною формулою: хто отримуватиме майже 10 000 грн на місяць

Асиметричний чубчик

Бічний асиметричний чубчик надає елегантності зачісці, тому залишається актуальним протягом тривалого часу. Такий варіант чубчика може скоригувати форму обличчя, зробивши її стрункішою і витягнутою, що відмінно підійде власницям круглих щік. Але й жінкам з іншим типом обличчя можна сміливо пробувати асиметричний чубок для надання образу яскравості та витонченості.

Наймодніші чубчики, які варто спробувати у 2024 році: фото

Чубчик-бахрома

Це відмінний варіант для тих жінок, які хочуть зробити яскраво виражений і густий чубчик. Завдяки ніжним та легким пасмам чубчик-бахрома створює свіжий та природний вигляд зачіски. Він акуратно обрамляє обличчя, надаючи йому молодшого вигляду. Тому його можуть зробити як молоді дівчата, так і зріліші модниці.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Наймодніші чубчики, які варто спробувати у 2024 році: фото

Пропонуємо також дізнатися про зачіску "сільське волосся", яка також буде актуальна у 2024 році.