Найшкідливіші для здоров'я мозку продукти: що варто прибрати зі щоденного раціону

Автор: Ольга Березовська

Часто люди не замислюються над тим, наскільки шкідливою для їхнього здоров'я може бути улюблена їжа. Адже деякі продукти небезпечні для організму та мозку. Що ж краще виключити із щоденного раціону?

Найшкідливіші для здоров'я мозку продукти: що варто прибрати зі щоденного раціону - today.ua

Мозок – це дуже важливий орган, який змушує серце битися, легені дихати та й взагалі відповідає за всю роботу організму. Тому дуже важливо підтримувати його у здоровому стані. І для цього важливо відмовитися від звички постійно їсти 4 продукти.

Солодкі напої

Солодкі газировки, енергетичні напої або магазинні соки містять величезну кількість цукру. Тому якщо постійно їх пити, то можна не лише набрати зайву вагу та збільшити ризик розвитку діабету 2 типу, а й погіршити здоров'я мозку. Надмірне вживання цукру може спричинити погіршення пам'яті та підвищить ризик розвитку деменції.

Смажена їжа

Їжа, приготовлена на великій кількості олії, є досить небезпечною для всього організму, і мозку зокрема. Якщо часто їсти таку їжу, це може підвищити ризик виникнення когнітивних проблем. Тому з нею потрібно бути обережним і балувати себе смаженою куркою чи картоплею лише зрідка.

Популярні зараз

В Україні летять у прірву ціни на заміські будинки: експерти назвали причину

В Офісі президента повідомили, як змусити Росію завершити війну в Україні

В Україні унормують мінімальний та максимальний вік для керування автомобілями

Українським сім'ям з дітьми виплатять грошову допомогу до 40 тис. грн: названо умови отримання

Найшкідливіші для здоров'я мозку продукти: що варто прибрати зі щоденного раціону

Ковбаса, сосиски та шинка

Оброблені м'ясні продукти можуть завдати серйозної шкоди здоров'ю мозку, якщо їсти їх постійно. Медики кажуть, що регулярне вживання ковбасних виробів, які містять консерванти, барвники, стабілізатори та велику кількість солі, може збільшити ризик нейродегенеративних захворювань.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Алкоголь

Про шкоду спиртних напоїв говорять усі медики. І на здоров'я мозку вони також дуже негативно впливають. Навіть келих вина чи пляшка пива може знизити працездатність органу, зменшуючи його об`єм. Тому алкоголь варто повністю виключити зі свого раціону.

Пропонуємо також дізнатися про найшкідливіші харчові звички, які призводять до хвороб.